26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
wikipedia

Koncert Magdaleny Zawadzkiej w Michałowicach

Kolejny niezwykle ciekawy koncert przed nami. W Michałowicach wystąpi Magdalena Zawadzka!

Magdalena Zawadzka to znana aktorka teatralna i telewizyjna. W filmie zadebiutowała w wieku 18 lat w obrazie Jana Rybkowskiego „Spotkanie w Bajce”. Większość z nas kojarzy aktorkę z roli Basi Wołodyjowskiej z filmów „Pan Wołodyjowski” i „Przygody pana Michała”. Do dziś występuje w serialach, filmach i na deskach teatrów.

Artystka wystąpi niebawem w Michałowicach. Ale tym razem będziemy mogli podziwiać nie umiejętności teatralne, a wokalne. „Pamiętnik liryczny”, bo tak nazwany jest program artystyczny Magdaleny Zawadzkiej, to swoiste podsumowanie estradowego dorobku artystki. Usłyszymy w nim utwory Mariana Hemara, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, wierszy w formie śpiewanej Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, oraz z utworów premierowych napisanych specjalnie dla Magdy Zawadzkiej przez reżysera tego spektaklu Marcina Sosnowskiego. 

Recital artystki odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Michałowice. Darmowe wejściówki dostępne od 27 listopada – koncet@mihalowice.pl, tel 22 350 91 43

 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Tylko wystepy w remizie.