25° Wtorek
18 Września

Śr

wpr24

Koncert odwołany

Nie mamy dobrych wieści dla fanów muzyki disco polo. Zaplanowany na sobotę koncert zespołów Akcent i Skaner został odwołany.

Koncert miał się odbyć w najbliższą sobotę w Pruszkowie na hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Informacje o odwołaniu imprezy otrzymaliśmy od organizatora. – Uwaga. Koncert zespołów Akcent i Skaner w dniu 24 lutego został odwołany z poważnych przyczyn organizacyjnych agencji impresaryjnej. Zwrot pieniędzy za bilety nastąpi w miejscach ich zakupu. Przepraszamy Państwa – czytamy w nadesłanym do naszej redakcji komunikacie. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 35

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do tych co twierdzą że wszyscy słuchają a nie przyznają się.... Nie tłumaczcie sobie w ten sposób słuchania tego badziewia. Oczywiście każdy to gdzies słyszał ale nie każdy tego słucha. Metallice też gdzieś każdy slyszal a na koncerty nie ma biletów po pierwszym dniu sprzedaży, ale nikt z fanów nie pieprzy bzdur że wszyscy słuchają metalu. Nie dorośliście do słuchania ambitniejszej muzyki to nie wmawiajcie komuś że też tego słucha.

Gość

Rany Boga Zenka odwołali!Zamiast niego przyjedzie czerwony zięć Tajnera

stołeczniak

Moje Drogie Pruszkowiaki-Wieśniaki. Nie obrażajcie Pana Zenona - króla polskiej muzyki Disco. Rozumiem rozżalenie że wam w życiu nie wyszło i jesteście zwyklymi nieznanymi ludkami, dlatego musicie swoje frustracje wylac w komentarzach obrazając innych. Przykro mi ze mieszkacie w takiej norze ze najlepsi muzycy sceny polskiej musza odwolywac swoje koncerty bo nawet nie ma jak dojechac.

MILO

Od Ciechanowa aż po Ciechocinek muza disco polo nam gra

Gościu

Co wy macie do disco polo, ludzie słuchają, tańczą po alkoholu zazwyczaj, bo dzięki tej muzyce dobrze wódka wchodzi, a tradycja wywodzi się z Ciechanowa:)

Gość

Nikt nie słucha, większość krytykuje, a każdy zna ich piosenki i na koncertach DISCO POLO bawią się razem trzy pokolenia. Krytykujący dajcie przykład paru innych zespołów na których koncert przyjdą dziadkowie, rodzice, dzieci w różnym wieku i młodzież. Nie zdziwiłabym się gdyby Ci co piszą te negatywne komentarze robili to słuchając zespołu Boys, Akcent lub innego zespołu Disco Polo. POZDRAWIAM

Szczurolap

Od Ciechanowa to się proszę odstosunkowac szczury, to miasto o kilkusetletniej tradycji, a wy dopiero obchodziliście 100 i na obchody zaprosiliśmy Dodę... Z ciechanowa!

g

takiej muzyki słuchają wszyscy tylko część się do tego nie przyznaje poza tym jest to bardzo fajna muzyka

Isia

Wypad do Blonia. Tam bileciki sie rozejda! :)

WONdOCiechanowa

Zenek, popieram :) Do Ciechanowa z tą wiochą. A tak swoją drogą to w Naszym mieście od groma samochodów z rejestracją WCI... Co sie dzieje....

Gośćkedar

No i Akcent i Skaner to nie U2 ! :(

Daro

Disco polo to porazka. Socha. A Ty jestes z Sochaczewa ? Odpisz!

Gość

Z poważnych przyczyn, no a jakich konkretnie ? Jakieś konsekwencje może z tego ? Bo gdybyśmy my chcieli zwrócić bilet to pewnie by całen kasy nie zwrócili i stracili byśmy z 20% znając życie...

Krzewiciel

Cała nadzieja, ze ten naród nie upadł jeszcze tak nisko. Czyli nie liczą się tylko seriale, konsumpcja, wódka i tania pseudomuzyczka pozbawiona jakichkolwiek walorów artystycznych wysrywana TYLKO z potrzeby piniadza... Mieszkańcy, dziękujemy!!!

Gość

odwołał bo posłałem mu zdjęcie byłej żony - jego fanki z prośbą o autograf za kulisami....

Gość

Rączki w górę i jedziemy. Przez te oczy zamglone się poplakalem. ....!

Gość

O, widzę że większość słoików chce się dowartościować i wypiera się korzeni. Z muzyką to tak jak np z samochodami, nie ważne który jest dobry, ważne który się dobrze sprzedaje.

Głos

Ile biletów poszło? 3? Pruszków nie chce takiej 'kultury i rozrywki'.Przestańcie traktować ludzi jak bezzębny motłoch,któremu wystarczy pilot w ręku i litr czystej...Zacznijcie dbać o potrzeby mieszkańców bo płacimy wam pensje i odpowiednio odpowiemy wam w wyborach za wasze starania na rzecz polepszenia życia w Pruszkowie! Koniec 20letniego nieróbstwa i warcholstwa!

Gość

Pewnie sprzedali dwa bilety

Bolo

Hurra! To jest świetna wiadomość!!!

Gość

Sławomir ich podgryza. W branzy panika

Gość

Jedyną pewną rzeczą w Pruszkowie to są remonty i awarie.

Gość

Ojej WIELKA SZKODA! ale to akurat dobrze świadczy o mieszkańcach Pruszkowa :)))

Gośćdaro

Super info. Disco Polo out z Wupry !

Głos

Ło matko bosko!

15Gość

I do Piastowa oczywiście.

Gość

portal Ebilet na którym można było zakupić bilety nic nie wie o odwołanym koncercie. ciekawy przepływ informacji...

keke garsija

NO SZKODA, TO WYBITNY ARTYSTA JEST...JEGO MUZYKA PORYWA NAWET NASZYCH PIŁKARZY DO BOJU !!! DO WSZYSTKICH KRYTYKANTÓW , - POKAŻCIE MI DRUGIEGO TAKIEGO !!!

Zenek

Dobra wiadomość. Pruszków przez lata bronił się przed tych chorym diskopolowym trendem najbardziej popularnym wśród bezzębnych ludzi z lepszego sortu. Nowych mieszkańców naszego miasta zapraszamy na tego typu imprezy w swoje rodzinne strony: Lublyn, Łuków, Ciechanów, Radzyń itp ,itd. Tam tego na pęczki.

Gość

Paie inteligent z 12:36, ja słucham tej wsiurskiej muzyki i już żałuję że nie ma koncertu :-( masz ciekawszą propozycję na sobotni wieczór ?? :-D

Socha

Wielka tragedia dla miłośników tak zacnej "'muzyki" , ogłaszam dzień żałoby narodowej :)

podkowianin

A zdjęcie żeście dali, jak by ktoś umarł...

zawiedziony ;)

ojej ojej ojej! Bilety nie poszły?

Paweł

Jednak Bóg istnieje ;)

Gość

To chyba dobre wieści? Kto normalny słucha takiej wsiurskiej muzyki