13° Poniedziałek
24 Września

Wt

wikipedia.org

Maciej Maleńczuk solo

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na solowy koncert Macieja Maleńczuka, artysty znanego nie tylko ze swojej muzyki, ale też prawdziwie rockandrollowego stylu bycia.

Maleńczuk to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej, na której obecny jest już od wielu lat. – Artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu” – zachęcają organizatorzy z grodziskiego Centrum Kultury.

Na koncert zaprasza sam artysta, w specyficzny dla siebie sposób. – Stęsknionych za barwą mojego głosu, doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wy****rza z sali – czytamy.

Maleńczuk solo w grodziskim Centrum Kultury już 14 maja. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W sumie też uważam że mieszanie się w politykę znanym ludziom nigdy nie wychodzi na dobre, ale nie oszukujmy się, każdy jakieś tam swoje poglądy ma i w sumie dobrze że ma Z maleńczukiem(specjalnie z małej) jest problem, ale nie taki że jest takiej czy innej opcji politycznej, tylko że jest po prostu kretynem, zresztą tak samo jak hołdys. Staram się zawsze oddzelić twórczość od twórcy, ale po prostu czasem się nie da

Do Leon Zawodowiec

A czy ja koledze wypomniam 10tego zabawę na miesiecznicach? Niech się bawi jak lubi i nie mówi innym jak mają żyć :-)

Pablo

A DJ Bobo bedzie w Grodzisku !

lekarz

Do leona zawodowca: Większa połowa mózgu ci nie działa

leon zawodowiec

przecież to antypolak i komunista! Powinniście zbojkotować takiego szołmena ! Artyści powinni zajmować się swoją pracą, czyli śpiewaniem, malowaniem itd...a nie angażowaniem się w politykę ! To pokazuje że są prości, prymitywni, skoro wypowiadają się politycznie tym samym odcinając się od rzeszy fanów...Kiedyś lubiłem go, ale po tym, jak okazało się że jest przeciwny polskiej racji stanu i że zajmuje się głupotami zamiast śpiewaniem to przestał być jak dla mnie ciekawy, może inaczej, przestał być dla mnie inteligentnym człowiekiem, skoro popiera opcje polityczne, które doprowadzały do destrukcji kraju! To niech śpiewa piosenki na sympozjach PO, albo na manifestacji KODU ? No to wydaje się logiczne prawda? W końcu zadeklarował się po jednej stronie oczerniając drugą większą połowę społeczeństwa...no to niech śpiewa dla kodowców i peowców - TYLKO.

Gość

ulubieniec pań po 50 - siątce. Szkoda że bilety takie drogie...

Gość

Burmistrz z PGR też śpiewa ale dla swoich z PSL, pokazywali jego wystąpienie w TV. Od wielu lat jest jego zdjęcia za perkusją w CK. Burmistrz ma jeden "przebój" od 24 lat - o obwodnicy, jeszcze trochę to przebije Tango Milonga Petersburskiego, jak widać w Kujawsko-pomorskim rodzą się artyści.

Daro

A U2 bedzie w pieknym Pruszkowie !!!

Gość

Wreszcie jakis poziom, a nie dno disco polo