27° Niedziela
19 Sierpnia


wikipedia.org

Maciej Maleńczuk solo

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na solowy koncert Macieja Maleńczuka, artysty znanego nie tylko ze swojej muzyki, ale też prawdziwie rockandrollowego stylu bycia.

Maleńczuk to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej, na której obecny jest już od wielu lat. – Artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu” – zachęcają organizatorzy z grodziskiego Centrum Kultury.

Na koncert zaprasza sam artysta, w specyficzny dla siebie sposób. – Stęsknionych za barwą mojego głosu, doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wy****rza z sali – czytamy.

Maleńczuk solo w grodziskim Centrum Kultury już 14 maja. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zbiniu

do wszystkich komentujących. nie podoba się to nie przychodźcie, idźcie na disco polo

Paweł

Precz z tą lewacką kanalią. Jakby mi nawet 100 zł dali to bym nie poszedł.

Daro WPR

Lucky....wypad stad ! Bzdurny jestes.

luckMc.Kane

to jest antypolak i komunista, won !

Gość

Nawet gdyby mi dopłacali tobym się na to nie wybrał,

Gość

90 zł sobie życzy za ten dancingowo pijacki bełkot?

Gość

po jakiego on tu będzie

Gość

Biletów już dawno na tych portalach nie ma.