25° Wtorek
18 Września

Śr

Maja Popielarska Facebook

Maja w ogrodzie, mieście-ogrodzie

Jak zadbać o ogród? Które kwiaty będą nadawać się na balkon? Jak pielęgnować rośliny ogrodowe? Kiedy sadzić i przesadzać rośliny i jak to dobrze zrobić? A te i inne pytania odpowie Maja Popielarska w trakcie wizyty w Milanówku.

Maję Popielarską większość z nas kojarzy jako pogodynkę ze stacji TVN. Jednak to nie jedyne zajęcie prezenterki. Maja Popielarska od 2004 r. jest współautorką telewizyjnego programu „Maja w ogrodzie” gdzie udziela licznych porad dotyczących m.in. pielęgnacji roślin ogrodowych.

Maja ma również inną pasję pisze książki. Głównie są to poradniki dotyczące pielęgnacji roślin, którymi możemy upiększyć swój taras czy ogród. Warto tu dodać, że Maja jest prawdziwym specjalistą, bowiem ukończyła architekturę krajobrazu. „Balkon i taras – zielona oaza”, „Maja w ogrodzie wiosna - lato”, „Maja w ogrodzie jesień – zima” czy wydana w 2014 r. „12 miesięcy z Mają Popielarską: Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie” to pozycje, które w swoim domu powinien mieć każdy miłośnik prac ogrodowych.

Niebawem Maja Popielarska przyjedzie do Milanówka by spotkać się z czytelnikami. Będzie to okazja do rozmowy i zadania pytań prezenterce i autorce książek. Spotkanie z Mają Popielarską odbędzie się 11 maja o godz. 18.00 w Przedszkolu nr 1 przy ul. Fiderkiewicza 43 w Milanówku. Wstęp wolny.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

pozdro dla sympatycznego prowokatora pis

PiS

Stanowczo protestuję ! Ta pani nie jest reporterką Naszej Polskiej Telewizji. Nie popiera ona działania Naszego Wodza Naczelnika Państwa Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Gość

Lubię ją Chyba wpadnę :-)