26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieArchiwum

Marek Niedźwiecki w Grodzisku

Ten charakterystyczny głos zna kilka pokoleń radiosłuchaczy. Legendarnego prowadzącego „Listę Przebojów” będzie można spotkać w Grodzisku Mazowieckim, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy jego fotografii.

Marka Niedźwiedzkiego kojarzy się głównie z muzyką. Uznawany jest za jednego z najlepszych dziennikarzy muzycznych, „chodzącą encyklopedię” popkultury i nie tylko. Duże wrażenie robi nie tylko jego wiedza, ale też imponująca kolekcja płyt, w której znajduje się kilkanaście tysięcy albumów.

Ale Marek Niedźwiecki żyje nie tylko muzyką. Jego wielką pasją są podróże i fotografia. Z połączenia obydwu tych rzeczy powstała dokumentacja z wyprawy m.in. do Australii. I właśnie tę część artystycznej działalności dziennikarza będzie można podziwiać w Grodzisku, w Poczekalni PKP.

Podczas wernisażu obecny będzie sam autor. Będzie to więc okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z Niedźwieckim.

Spotkanie już w najbliższy wtorek, 5 czerwca, o godz. 18.00. Poczekalnia PKP w Grodzisku Mazowieckim, ul. 1 Maja 4. Wstęp wolny.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

@16.03 to nowoczesno-platformiana marna prowokacja...dno i dwa metry mułu

Gość

Panorama Grodziska. W tle po lewej widać Adamowiznę.

Darek

PiSiorze oblesny. Odczep sie od Marka! PIS wypad w kosmos!!!

Gość

do PIS Znowu zapomniałeś wziąść leków, tak tak wiemy , że ,,tylko platforma, tylko palikot,, już idą panowie z kaftanem.........

PiS

Jakim prawem ten agent SB występuje publicznie ? Tacy ludzie nie powinni mieć miejsca w Naszej Wolnej Wielkiej Katolickiej Polsce.

Darek

A Bono z U2 w Pruszkowie !

Gość

Oooo, a kiedy wyrosły w Grodzisku góry?

Gość

Do artykułu zdjęcie z Grodziska