25° Wtorek
18 Września

Śr

Facebook

Milanowianka z Paszportem „Polityki”

Mieszkanka Milanówka Natalia Fiedorczuk-Cieślak została wyróżniona tegorocznym Paszportem „Polityki” w kategorii Literatura.

Jak napisano w uzasadnieniu, nagroda została przyznana za „przenikliwy portret współczesnej Polski widzianej od strony matek z  wózkami, za chłodny i  niebanalny obraz macierzyństwa, a  także za żywy i  pełen humoru literacki język w  książce „Jak pokochać centra handlowe”. Pasją Natalii Fiedorczuk-Cieślak jest nie tylko literatura. Znana jest miłośnikom muzyki jako piosenkarka, instrumetalistka i autorka tekstów piosenek.

Gratulacje mieszkance Milanówka za pośrednictwem Facebooka złożyła burmistrz miasta-ogrodu. – Serdeczne gratulacje dla Pani Natalii. Milanówek jest dumny z Pani sukcesu! Cieszę się, że tak zdolna i ambitna mieszkanka włącza się również w życie naszego miasta. Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji! – czytamy we wpisie Wiesławy Kwiatkowskiej.

Z autorką „Jak pokochać centra handlowe” będzie można spotkać się 30 stycznia o godz. 18.00, podczas wieczoru autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Milanówek, ul. Spacerowa 4). Wstęp wolny.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Z paszportem do piekła ;-)