25° Wtorek
18 Września

Śr

pixabay.com

Motocykle i tatuaże zawładną Nadarzynem!

Lubisz ryk motocyklowych silników? Pasjonują cię sporty motorowe? A może jesteś fanem tatuaży lub planujesz wykonać sobie trwały rysunek na ciele? Jeśli tak to już za tydzień koniecznie odwiedź Motorcykle Show i Tattoo Festiwal w Nadarzynie.

Największe targi motocyklowe w Polsce odbędą się w dniach 2-4 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Jakie atrakcje przygotowano dla odwiedzających? Jak na targi przystało nie może zabraknąć motocyklowych premier. Swoje nowinki zaprezentują takie marki jak yamaha, BMW czy kawasaki. Organizatorzy zaprosili również szereg gości znanych nie tylko ze świata motocykli. Na targach będzie można spotkać również gwiazdy MMA: Jana Błachowicza, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Marcina Różalskiego!

Na targach znajdą ie również liczne strefy tematyczne m.in. Oldtimerów, Custom, Kobiet Motosportu oraz strefa dla najmłodszych. Emocje zapewnią wyścigi na specjalnie stworzonych torach. Pokazy mistrzów i pokazy stuntu. Szczegółowe informacje i plan imprezy jest dostępny tutaj

A skoro będą motocykle to nie może zabraknąć... tatuaży. W ten sam  weekend w Ptak Warsaw Expo odbędzie się dwudniowy Tattoo Festiwal. W sobotę 3 marca hala dla zwiedzających zostanie otwarta o godz. 11.00. Na miejscu będzie można zobaczyć pracę tatuatorów „od kuchni”. W kolejnych godzinach zobaczymy zmagania konkursowe na najlepsze tatuaże w kategoriach: mały czarno-biały, duży kolor, best sleeve, neo tradycyjny oraz najlepszy tatuaż I dnia festiwalu. Drugiego dnia impreza również wystartuje o godz. 11.00. Tatuażyści będą walczyć o tytuł najlepszego dzieła w kategoriach: mały kolor, duży czarno-szary, tradycyjny, realistyczny oraz best of show. 

W festiwalowy weekend nie zabraknie też innych atrakcji. Co przygotowali organizatorzy? Polish Custom Show to targi motocyklowej branży customowej połączone z mistrzostwami w budowie motocykli. W trakcie imprezy swoją wystawę zaprezentuje gliwickie Muzeum Tatuażu. NA liście atrakcji jest również turniej flipperowy oraz Brzezowski Bodypaintig Show, gdzie będzie można zobaczyć cały proces malowania ciała. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Może dobry moment dla policji żeby sprawdzić stan techniczny motocykli z naciskiem na głośność układów wydechowych ;). Tak byśmy na wionę wszyscy się cieszyli nie musząc słuchać "ryku" na zwykłych drogach.

Kif

Jednodniowy 40 dwudniowy 60

Go

60zł 2 dni

Gość

Motocykliści to znak rozpoznawczy włodarzy z PSL-u

Ekonom

Po ile bilety. Poprzednie imprezy w PTAKu dużo za drogie

Radzio WPR

Nadarzyn to straszna wiocha ! Koszmar