16° Czwartek
26 Kwietnia

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Pixabay

Motogrodzisko coraz bliżej!

Kolejny raz w Natolinie nieopodal Grodziska Mazowieckiego odbędzie iście motocyklowa impreza. Mowa o trzeciej edycji wydarzenia Motogrodzisko, które będzie trwać od 18 do 20 sierpnia. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki!

To impreza, która już na stałe wpisała się do kalendarza kulturalnego grodziskiej gminy. Każdego roku do Natolina tłumnie zjeżdżają się motocykliści i to nie tylko z bliskiej, ale i z dalszej okolicy. Co więcej, impreza z biegiem czasu przybiera na popularności i rozmachu. Zwłaszcza, że przygotowane atrakcje są naprawdę ciekawe, jak magnes przyciągają nawet całe rodziny. 

W minionym roku na scenie pojawił się zespół Dżem, w tym zagoszczą Wilki. Ale to przecież nie wszystko. – Pojawi się Tomasz Jakubiak, czyli będzie wielkie gotowanie. Planujemy pokazy bokserskie, ratownicze, pierwszej pomocy, szkolenia wyrywkowe. Przez cały dzień będzie fundacja ratowników motocyklowych, którzy przeprowadzoną te szkolenia. Myślimy, że do końca czerwca ułożymy cały plan atrakcji. Będzie się działo naprawdę wiele! – mówi nam Tomasz Pośnik z grodziskiego klubu motocyklowego White Arrows.

Impreza rozpocznie się 18 sierpnia i potrwa do 20. Miejsce spotkania to standardowo Natolin, ul. Chemiczna. Sledźcie facebookowe wydarzenie tutaj

Patronat medialny nad tą imprezą objęliśmy my, czyli: Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl!

Zresztą sprawdźcie sami co przygotowali motocykliści, poniższy film to tylko przedsmak tego co będzie działo się w sierpniu:

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do ok. Każda organizacja pozarządowa ma prawo ubiegać sie o dotacje, Sprawdż czy otrzymali taką dotację zanim napiszesz.

Ok

Trzeba uważnie czytać. To nie burmistrz opowiada o imprezie ale Pośnik z klubu. motocyklowego. To chyba klub motocyklowy organizuje impreze. Mają pieniądze to robią. No raczej gmina nie daje na to bo i niby z jakiej okazji. Motocykliści lubią sie pokazać i chyba ze 2 lata na każdej imprezie jeżdżą . Te parady już nudzą bo ile można. Skąd taka moda w tym miescie? Nie mam pojęcia.

tylkoPiS

A co za rozwiazly styl zycia na tych szarlatańskich motocyklach. Powinno się promować katolicki model życia oparty na cnocie i ascezie. Dżem - narkomański. Wilki - narkomańskie i pogańskie. Odwoluja się do kultury slowianskiej ktura nigdy nie istniała (fikcja z jakiejś bajkowej ksiąrzki) za miast do rzymskokatolickiej (opartej na twardych faktach z Bilbi). Nie chcą bic dzieci ani nawet zony. Tyle piniendzy zmarnowanych na ta impreze. A można było zrobić w parafi szusty remont dachu albo dobudować siudmy pokuj do plebani. Slyszeliscie żeby w Piastowie przejerzdzaly takie hordy demonow? Nie bo tam burmistrz powiezyl miasto opiece Matki Najswietszej i to jes dobra inwestycja na przyszlosc.

Gość

Każdy ma prawo mieć swoje hobby - ale za swoje pieniądze. Jak wiadomo dobry motocykl oraz ubiór sporo kosztuje. Może ktoś nam podatnikom wyjaśni - dlaczego mamy to hobby sponsorować z podatków ? Panie Burmistrzu ! czyżby w Grodzisku Maz nie było potrzebujących ?