26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Maciej Bochnowski

Muzyczna uczta w Parku Kościuszki

Muzyka opanowała Pruszków. A to za sprawą sobotniego Lipcowego koncertu do północy. Piotr Polk, Łukasz Zagrobelny i... cztery Marilyn Monroe porwali publiczność.

Najpierw była wspaniale pachnąca kawa, przy której mieszkańcy mogli porozmawiać z prezydentem Janem Starzyńskim o najważniejszych inwestycjach w mieście. Chętnych do dyskusji nie brakowało. Prezydent Starzyński wraz z wiceprezydentem Michałem Landowskim szczegółowo odpowiadali na wszystkie pytania.

Minuty upływały, a przed sceną w Parku Kościuszki pojawiali się kolejni widzowie. Wszyscy z niecierpliwością czekali na Lipcowy koncert do północy. Jako pierwszy na scenie pojawił się Piotr Polk, który uwiódł żeńską część publiczności. Znany aktor pokazał, że ma ogromne możliwości wokalne i wspaniale wprowadził zgromadzonych w wyjątkowy klimat.

Prawdziwy popis dał Łukasz Zagrobelny. Piosenkarz rozgrzał publiczność do czerwoności. Niektórzy podkreślali, że ten facet ma naprawdę „kawał głosu”. Zagrobelny prosił publiczność o wsparcie, a ta wykazała się doskonałą znajomością jego repertuaru.

Na koniec na scenie pojawiła się Marilyn Monroe. Niektórzy mogli pomyśleć, że są zmęczeni, bo zobaczyli cztery piękne kobiety. Tak, to prawda. Wybitny aktor i reżyser Andrzej Strzelecki przygotował spektakl, w którym cztery utalentowane artystki śpiewały utwory z repertuaru Marilyn Monroe i zachwycały strojami.

A Wam jak podobał się Lipcowy koncert do północy?  Który z artystów zdobył Wasze serca?

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z Lipcowego koncertu do północy i Kawy z prezydentem.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 16

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

precz z nieudolnym starzyńskim i jego przydupasami na tym forum

Gość

do Waldemar po mordzie co najwyżej to ty możesz dostać, brudasie, widać, że jesteś chamem bez kultury i wykształcenia, totalny prymityw, s.....m na ciebie

Waldemar

Do tego gnoja z godz.14:18 pętaku smierdzacy gnojem i zasranymi skarpetkami w sandalach lub w kaloszach.Uwazaj brudasie zebyś po mordzie nie dostal i radzę ci odczep się od mojej pięknej dziewczyny Patrycji raz na zawsze jak też od Mirosława i Władz Pruszkowa bo zasmradzasz Pruszków jak tez chamstwem.gnoju bez imiona.

cesarz yssmy

do patrycji, joli, mirosława i innych nawiedzonych a jak ja nie popieram waszego ,,boskiego,, prezydenta to co? jaką karę proponujecie? wyzwiska? stos obelg,? kare więzienia? a może publiczne spalenie na stosie przed UM?

Gość

do Patrycja zanim bedziesz szczekać na tym forum, to zacznij sobie powoli szukać innej roboty, bo za rok jak twój szefuncio straci robotę to będziesz musiala się zarejestrować w pośredniaku, debilko, i od moich rodziców wara ......., bo mogę pojechać...wiązanką, a to tez potrafie żalosna babo bez zębów

Patrycja

Do gościa z godz.10:02 twa głupota nie zna granic napisana.Nie pracuję u Pana Prezydenta ciołku ale go popieram.Zamiast głupoty pisać tzw.gościu niech ci rodzice ochrzczą i nadadzą imienia np.Debilek.

Gość

do patrycja szef dal premie? brawo

Zegarmistrz Janusz

Band z Chopin University naprawdę niezły, ale chyba komuś się coś p.j.b.lo z zegarkiem, mimo iż jest na pałacyku. Pojawiłem się ze znajomymi na koncercie parę minut po 22 licząc na to że posłuchamy sobie ok 90-120min dobrego grania, a tu nieco ponad pół godziny i po koncercie o godzinie 22:50. I to ma być koncert do północy, śmiechy warte.

Patrycja

jak zwykle są komentarze tzw.gości ze wsi,którzy tylko potrafią pisać jadem i opluwać Mirosława jak też Władze Miasta Pruszkowa.Nie wasze doczekanie za rok następny ponownie wygra wybory na Prezydenta Pan mgr mec Jan Starzyński.Nie ma lepszego od Pana Jana Starzynskiego mówi wam Patrycja.Mój przyjaciel Mirosław tak jak to robił dotychczas przez tyle lat ponownie to zrobi,że Prezydentem będzie człowiek o Wielkiej kulturze i doświadczeniu w samorządzie Pan Jan Starzyński Rodowity Polak i katolik.Pozdrawiam Władze Miasta Pruszkowa jak też Mireczka obecnie przebywającego na urlopie we Włoszech.

Gość

koncert udany, przyjechałam wieczorem i byłam do końca, pogoda dopisała, świetna impreza,

Gość

żenujące jak zawsze komentarze mirosława, trzeba chwalić swojego szefa, za rok wybory,

Gość

Żenujące podrygi prezydenta przed przyszłymi wyborami. Gdzie obiecana Paszkowianka?

jj

Panie były wspaniale,koncert swietny,prawdziwa przyjemność posluchac Gershwina w naszym parku

Mirosław

Bardzo załuję,że nie mogłem być i uczestniczyć w Parku Kościuszki w Pruszkowie.Ale obecnie jestem na urlopie wypoczynkowym we Włoszech a konkretnie w Wenecji.Impreza podobno była bardzo udana jak zwykle jak kazda inna przez Urząd Miasta.z powazaniem z Wenecji pozdrowienia przesyła Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak.

Gość

Ale mi koncert, o godz. 14 byly dwie osoby i dziecia bawiace sie w fontannie. Miod malina.

Gość

Po kawie mam niesmak i zgagę.