25° Wtorek
18 Września

Śr

Archiwum

Na sportowo w Milanówku

Mieszkańcy Milanówka będą mogli aktywnie spędzić niedzielę. 19 czerwca na stadionie miejskim odbędzie się Dzień Sportu.

Na stadionie miejskim przy ul. Turczynek emocje sięgną zenitu. Zapowiada się niesamowita walka o najwyższe laury. Na zwycięzców czekają gorące oklaski i wyróżnienia. Nie obędzie się bez dekoracji triumfatorów. Jedni będą rywalizować, a inni kibicować. Dzień Sportu to również okazja do relaksu. Na placu przy ul. Turczynek nie zabraknie smakołyków oraz miejsc, w których będzie można odpocząć. Organizatorzy planują przygotować wygodne leżaki. Na stadionie pojawią się dmuchańce i inne atrakcje dla najmłodszych. 

Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się o 12.50, jednak sportowe zmagania ruszą już o 10.50.  Na początek zaplanowano finał XVI edycji Milanowskiej Młodzieżowej Ligi Siódemek. Impreza to znakomita okazja, aby poczuć smak sportowej rywalizacji. Ważnym punktem wydarzenia będzie rodzinna olimpiada sportowa, która wystartuje o 12.30. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zmaganiach w tenisie, szermierce czy łucznictwie. Nie zabraknie siatkówki, piłki nożnej oraz lekkoatletyki. – Na pewno każdy będzie mógł miło spędzić czas podczas Dnia Sportu. W olimpiadzie rodzinnej na uczestników czeka 10 konkurencji. Biuro zawodów zostanie otwarte o 12.00 – mówi Artur Niedziński z Milanowskiego Centrum Kultury.

Na fanów podniebnych wrażeń czeka „Air Combat”, czyli bitwy powietrzne modeli latających.  Będzie można podziwiać również rywalizację w zawodach modeli RC w mistrzostwach Milanówka kierowców rajdowych. 

Swoje umiejętności zaprezentują również strażacy z OSP Milanówek. Uczestnicy imprezy będą mogli z bliska poznać tajniki pracy jednostki oraz zaznajomić się z zagadnieniami związanymi z ratownictwem medycznym. Dzień Sportu zwieńczą pokazy paralotniarskie, które zaplanowano na 18.30.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz