25° Wtorek
18 Września

Śr

Facebook: Oddział Zamknięty

Oddział Zamknięty wystąpi na pruszkowskim Gąsinie

22 września na Gąsinie w Pruszkowie odbędzie się festyn. Przygotowano wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Oddział Zamknięty.

To już trzecia edycja tej imprezy! Zostanie zorganizowana na terenie szkoły podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej 16. Rozpocznie się o godz. 15.00 od występu dzieci ze wspomnianej podstawówki. Półtorej godziny później będziemy mogli podziwiać Ognisko Muzyczne z Gąsina. Przez całą imprezę mieszkańcy będą mieli możliwość wymienić się książkami w ramach Książkowych Wymianek Pruszków. Również skosztujecie uczniowskich wypieków!

Ale to na co wszyscy będą czekać to występ zespołu Oddział Zamknięty! Punkt 18.00 zobaczymy muzyków na scenie. Nieco starszym uczestnikom nie trzeba przedstawiać tego kultowego polskiego zespołu rockowego, który szczyt popularności osiągnął w latach 80-tych. Kto nie zna takich przebojów jak: „Party”, „Obudź się”, „Andzia i ja” czy „Gdyby nie Ty”.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

lennox

Miałem na myśli nie Tworki, a to, że np trudno tam dotrzeć i się stamtąd wydostać...

Gość

to chyba w Tworkach

lennox

Nazwa zespołu adekwatna do tej dzielnicy.

Tom z Sochaczewa

Jaka zerowa? Oddzial Zamkniety to klasa! To nie Fanatic. A Pruszkow to nie Ozarow !!!

Radek

Czekamy teraz na - U2 !!!

Alabama

Super! Oddział Zamknięty! To klasyka! Każdy musi zobaczyč. Malkontenci w tym czasie niech oglądają "M jak miłość" po sobotnim obiedzie u teściowej.

Pruszkowianin

Biedni mieszkancy Gasina! Nie dosc, ze sa odcieci od miasta przez absurdalnie dlugie remonty i wiecznie zakorkowany Zbikow, to jeszcze na tak znakomity koncert zleci sie sfora dresiarni zbikowskiej. Uwazajcie tam na siebie!

Gość

coś czuje że będzie zerowa frekwencja

Gość

No tak, wybory to Starzyński wyrzuci teraz miliony na swoją nową gazetkę, filmiki i koncerty, gdzie za nasze pieniądze urządza sobie kampanię wyborczą...