26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Nieoldtimerwarsaw.com

Oldtimer Warsaw Show – targi zabytkowych pojazdów

To już druga edycja targów motoryzacyjnych, podczas których zostaną zaprezentowane zabytkowe samochody i motocykle. Klasyki będą obecne 14 i 15 maja w Nadarzynie.

Takiego wydarzenia nie może przegapić żaden fan dawnej motoryzacji. Na targach pojawią się pojazdy z przełomu XIX i XX wieku. Również nie zabraknie motocykli i aut z lat 70-tych czy 80-tych. Lecz nie każdy pojazd ma wstęp do hali. Na Oldtimer Warsaw 2016 pojawią się specjalnie wyselekcjonowane legendy światowej motoryzacji, polskie oldtimery, amerykańskie krążowniki szos i zabytkowe jednoślady.

Aukcje zabytkowych aut to w Polsce wciąż nieodkryty ląd. Widzów z pewnością zaskoczy fakt, że taka forma zakupu pojazdów odbędzie się podczas tej imprezy. – Na Drugiej Edycji Targów OLDTIMER odbędzie się największa w Polsce aukcja pojazdów zabytkowych podczas której licytowane będą unikatowe modele klasyków. Z tej okazji zapraszamy wszystkich koneserów z Polski i zagranicy kochających oldtimery i lubiących emocje towarzyszące każdej licytacji – gwarantujemy, że nie zabraknie ich podczas naszych aukcji! – informują organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jakie motoryzacyjne perełki pojawią się na miejscu? M.in. prototyp Syreny, Honker stworzony do obsługi wizyty papieskiej, Warszawa 223 w stanie fabrycznym, przedwojenne polskie Fiaty, Ford T – jako pierwsze auto na świecie weszło do produkcji masowej.

Ale nie tylko fanatycy motoryzacji zaproszeni są do udziału w imprezie. To także doskonała okazja aby spędzić ten czas wspólnie z rodziną. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. 

Poprzednią edycję targów odwiedziło niemal 150 tys. gości!

Bilety dostępne są tutaj

Start: 14-15 maja.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, al. Katowicka 62.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

marmar

Szkoda że w tym samym czasie są dwie podobne imprezy w Warszawie - Auto Nostalgia - Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych w Rembertowie. Trzeba wybierać, albo jednego dnia jedna drugiego druga :) Pozdrawiam

Stawik

Bilety już mam :) normalnie 40 za 2 osoby i 60 za trzy itd, na takim zbiorowym na gr.... po 20, 30 itd