27° Niedziela
19 Sierpnia


pixabay.com

Ostatni pokaz PKF...

Tak dobrze widzicie. Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni pokaz w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Nie chodzi tu jednak o zakończenie cyklu, a o miejsce w którym będzie można obejrzeć seans.

Pruszkowski Klub Filmowy to cykl filmowych pokazów, który od lat jest organizowany przez Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków. Seanse można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury. Niebawem MOK zmieni siedzibę, a co za tym idzie zmieni się również miejsce seansów. 12 maja o godz. 18.00 w ramach PKF zostanie wyświetlony film „Bezlitosny”. – Będzie to tym samym ostatni pokaz w Miejskim Ośrodku Kultury na ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Od czerwca ruszamy w Centrum Kultury i Sportu przy Zniczu – informują organizatorzy. 

„Bezlitosny” to dramat kryminalny produkcji południowo-koreańskiej. „Bezlitosny” to opowieść o narkotykowym bossie koreańskiego półświatka, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Doświadczony gangster podporządkowuje sobie współwięźniów i strażników. Pewnego dnia w zakładzie karnym pojawia się młody chłopak. Szybko zaprzyjaźnia się z doświadczonym gangsterem. Po wyjściu na wolność obaj mężczyźni łączą siły i opanowują rynek narkotykowy w Seulu. Będąc na szczycie syndykatu zbrodni ich wzajemna lojalność zostanie wystawiona na próbę...

O tym jak skończy się ta historia dowiecie już 12 maja o godz. 18.00. Zapraszamy na pokaz.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Pruszkowskie Kino Letnie to cykl filmowych pokazów, który od lat jest organizowany przez Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków - czy autor jest pewny?