25° Wtorek
18 Września

Śr

wpr24

Ostatni seans Pruszkowskiego Kina Letniego

W najbliższa sobotę kończymy kolejną już edycję Pruszkowskiego Kina Letniego. Tegoroczny cykl projekcji pod gwiazdami zakończy film „Nerve”.

Jesteś Graczem czy Widzem? Na to pytanie odpowiada każdy kto loguje się do „Nerve”. Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać... czyli przeżyć. Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych widzów. Jak skończy się ta historia?

Będziecie mogli się o tym przekonać już w najbliższą sobotę. 1 września o 20.30 odbędzie się ostatni już w tym roku pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego. Zabierzcie więc paczke znajomych i wpadajcie do Parku Kościuszki na film. 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Czy ktoś wie jaka będzie bonifikata za wykup gminnego gruntu w Pruszkowie? Chodzi o mieszkania PSM.