26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieMaciej Bochnowski

Ostrowska rozgrzała publiczność

Deszcz nie oszczędzał tych, którzy udali się na niedzielny festyn na Gąsinie. Ale temperatura widowiska była wysoka za sprawą występu Małgorzaty Ostrowskiej.

Wrześniowa pogoda pozostawia wiele do życzenia. Opady deszczu często krzyżują nasze plany, ale w niedzielę na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej w Pruszkowie pogoda nie miała szansa. Festyn na Gąsinie przyciągnął żądnych zabawy i dobrej muzyki. Ale wszyscy musieli być wyposażeni w parasole.

Nie da się ukryć, że pogoda miała wpływ na frekwencję. Jednak festyn na Gąsinie cieszył się zainteresowaniem mieszkańców. Wszak „człowiek nie jest z cukru i nie rozpuści się”. Magnesem dla mieszkańców okazały się koncerty, bo na scenie nie zabrakło gwiazd. Przed 17.00 zaprezentował się zespół Imperium, któremu ogromną popularność przyniosła płyta „Żółte tulipany”. Wspaniały głos, niezwykła energia – Małgorzata Ostrowska przez lata zachwyca słuchaczy. Nie inaczej było w Pruszkowie, gdzie była wokalistka zespołu Lombard zaśpiewała swoje największe przeboje.

A Wy jak oceniacie festyn na Gąsinie?


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Genialna Ostrowska! Genialny wokal. Pomimo warunków i deszczu dała z sobie 100%. Brawoooo

Radek

Niczym Znicz Pruszkow rozgrzala ;)))

Adam

Ostrowska to slabizna. Nie potrafi spiewac !

Polonizda

Wreszcie jakąś porządna muzyka grana przez ludzi, na instrumentach i ze śpiewem a nie komputery, sample przerobione ze starych, cudzych utworów i "gadanie" do mikrofonu...

brwinowianin

jesli komuś było zimno to zapraszam do prac społecznych w Brwinowie przy sprzątaniu ulic, ponieważ burmistrz Kosiński totalnie o to nie dba. Dziś - dla przykładu podczas ulewy , która trwa od południa ulica pszczelińska w Brwinowie zamieniła się w rzeczkę, jest to PRZECIEŻ NOWA ULICA -a studzienki odprowadzające wodę już są pozapychane !!! - To jest właśnie efekt zaniedbań burmistrza Kosińskiego , który zapewne pomimo tak haniebnej służby będzie kandydował na burmistrza na kolejną kadencję ?! - TO jest jakiś paradoks :)!?

Wiki

Szkoda że lało ale koncert naprawde niezły i gitary się nie oszczędzały i wokalistka jak by czas się dla niej zatrzymał szalała na scenie ..tylko żeby nie ta szklana a raczej jesienna pogoda :-)