27° Środa
19 Września


Facebook Panny Wyklęte

Panny Wyklęte – koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zespół Panny Wyklęte będzie można zobaczyć już 2 marca w pruszkowskiej hali Znicz. Koncert jest organizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji władze pruszkowskiego starostwa powiatowego organizują koncert dla mieszkańców. 

Panny Wyklęte to projekt Fundacji Niepodległości, Maleo Reggae Rockers z Darkiem Malejonkiem na czele oraz wokalistek z polskiej sceny muzycznej. Zespół w swoich utworach porusza tematykę walki o wolność i tęsknoty za ojczyzną na wygnaniu. – Koncerty zespołu mają wysoki poziom artystyczny i ważne, patriotyczne przesłanie – zaznacza organizator.

Koncert w Pruszkowie odbędzie się w hali Znicz już 2 marca o godz. 19.00. Na scenie zobaczymy Marikę, Kasię Malejonek, Lilu, Monę, Zespół Dziewczyny w składzie Ola Nowak i Ania Szafraniec oraz Dariusza Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują darmowe bilety, które można odbierać przy wejściu 2 marca  godz. 18.00.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Bolek

Czy to prawda ze starosta sie juz spakowal do kobyki a starostwo na drzymalej stoi tam gdzie było PZPR na gruncie miasta i czy płaci starosta podatki za dzierźawe miastu.

Gość

Do bolo Najgorzej jak ktoś nie umie czytać, lub celowo sieje ferment, koncert jest dla mieszkańców, czyli dla wszystkich, no ale nie organizuje tego um, wiadomo ,,niedasie,, a to boli trolli

Gość

cześć i chwała bohaterom

Gość

Piotr Zychowicz - Skazy na pancerzach. Wszystkim oczadzonym propagandą radzę przeczytać. Rasowym pisowcom nie. Im nic nie pomoże, a autora książki ochrzcili trzecim pokoleniem ubeków.

bolo

koncert dla pisowców a dlaczego z zaproszeniami jak Hala Znicza może pomieścić ok 5 tyś.osób Pani sołtysik pisze ze tylko dla pisowców a nie dla innych.

Gość

dziadowstwo wykonaniu spadochroniarzy kobyłka czeka na Pana.

leo

Ten darmowy bilet odbierany przy wejściu to jakaś paranoja

rasul allah

wybieram się ale po co darmowy bilet???

podkoiwanin

chyba 2 marca nie 2 lutego!!!!!!!!!!!