13° Poniedziałek
24 Września

Wt

AZ

Parada motocykli i nightskating, czyli pruszkowskie Wianki

Pruszkowskie Wianki to kolejna impreza plenerowa, która jest organizowana w mieście z okazji rozpoczynającego się lata. Atrakcji jak zwykle nie zabraknie!

Jak co roku Wianki zagoszczą w Parku Potulickich. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 24 czerwca, w samo południe. Na mieszkańców czekać będą liczne konkursy i zabaw z nagrodami. Stałym już punktem jest konkurs na najładniejszy wianek i poszukiwanie kwiatu paproci. 

To nie jedyne atrakcje. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach kajakowych, podziwiać akrobacje rowerowe czy pokazy ratownictwa medycznego. Na dzieci będą czekać dmuchńce. W tym roku w Parku Potulickich będzie dostępna strefa L'Oreal Warsaw Plant. 

Nie zabraknie również części artystycznej. Od godz. 12.00 będzie można podziwiać dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury, o godz 14.00 i 16.00 przed publicznością wystąpią tancerze z ZTL Pruszkowiacy, a o godz. 18.00 ruszy zabaw taneczna na deskach. 

W trakcie pruszkowskich Wianków przygotowano również atrakcje, które będą dostępne na Placu Jana Pawła II (obok Pałacu Ślubów). Od godz. 12.00 miłośnicy jednośladów będą mogli podziwiać wystawę zabytkowych motocykli przygotowaną przez Klub Nornica. O godz. 14.30 i 15.30 zobaczymy i usłyszymy Orkiestrę Dętą Pruszkowianka. 

O godz. 17.00 ulicami Pruszkowa przejedzie parada motocykli. Przejazd przewidziany jest ulicami: Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Pogodną, Prusa. Armii Krajowej, Lipową, Kraszewskiego i Prusa. 

Natomiast o godz. 20.00 drogi w Pruszkowie opanują rolkarze i nightskating. Ich przejazd planowany jest ulicami: Prusa, Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Chopina, Niepodległości, Armii Krajowej, Lipową, Pogodną, Polną, Ceramiczną, Prusa.


redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Co za polot i fantazja. Przykre to, od 20 lat to samo. Zero rozwoju. Gwóźdź programu szukanie kwiatu paproci w Potuliku. Błagam niech ktos go wreszcie znajdzie i pogońmy ich w listopadzie.

Gościówa

Nikt to znaczy kto - konkrety Panie Olo. I kogo/ co nikt nie chce? Proszę doprecyzować.

Olo

Porazka impreza. Wypad z Prusa! Nikt Was tu nie chce