26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieCKiS Facebook

Parapetówka Pruszkowskiego Klubu Filmowego

Pruszkowski Klub Filmowy jest już po przeprowadzce. Zgodnie z tradycją trzeba wyprawić parapetówkę. Ta odbędzie się już 9 czerwca w Centrum Kultury i Sportu.

Stowarzyszenie Forum Pruszków organizator PKF zaprasza wszystkich na parapetówkę. Ta odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu. – Wstęp na pokaz będzie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność przybycia – zaznaczają organizatorzy. 

Jak na parapetówkę przystało nie zabraknie też niespodzianek. – Podczas uroczystego przeniesienia Pruszkowskiego Klubu Filmowego z budynku Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” do Centrum Kultury i Sportu zaprezentowany zostanie film niemy z 1924 r. pt. „Portier z hotelu Atlantic”. Znakomitym dopełnieniem seansu będzie muzyka na żywo, którą wykona kwartet w składzie: Piotr Rodowicz (kontrabas), Mark Waggoner (gitara), Jacek Prokopowicz (piano), Adam Grzelak (perkusja). Usłyszymy inspirowane jazzem, muzyką kabaretową, kawiarnianą melodie Kurta Weill'a, wybitnego kompozytora tworzącego w tym samym czasie co reżyser filmu – podkreślają organizatorzy.

Parapetówka PK już 9 czerwca o godz. 17.00 w CKiS. Wstęp na pokaz filmowy jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność przybycia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a na spotkaniu zapraszam pospołu do stołu , oczywiście królują " literatki " Szopen nas nie zawiedzie łącznie z Panem Tadeuszem ....

Gość

Do pis Przecież redaktor naczelny gazety i TVN podali ci przyczyny katastrofy, skoro tak twierdzą to tak musi na pewno być, łykasz wszystko jak pelikan. Natomiast odpowiednie filmy dla ciebie to hiciory takie jak ,, x.-men,, oraz,, kapitan Ameryka,, możesz jeść przy nich popcorn i głośno czkać, czyli to co lubisz

Gość

Do pis A co na to twój psychiatra? Psychotropy pomagają?

Gość

Proponuje spektakl: dziadowskie rozwiązania komunikacyjne na przykładzie Pruszkowa

PiS

Mam nadzieję, że pierwszym filmem wyświetlanym będzie wielkie dzieło Pana Krauzego pod tytułem "Smoleńsk". Mówi on o przygotowaniach i zamachu na Naszego Pana Prezydenta Pana Profesora Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką. Każdy rdzenny Polak powinien go obejrzeć. Jak wiadomo nie wszyscy to jeszcze zrobili. Dlatego w pracy podczas przerwy śniadaniowej nie ma o czym rozmawiać.

Gość

Zapraszamy jeszcze 3 osoby.

Gość

a strona CKISa dalej na fejsbuku? marna to reklama, powinno to byc, jezeli juz, uzupelnieniem. Zmuszanie do wlazenia w portale spolecznosciowe nie jest dobrym kierunkiem.

MK

Mamy jeszcze jednomwolne miejsce. Przybywajcie.