26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieCKiS Facebook

Parapetówka Pruszkowskiego Klubu Filmowego

Pruszkowski Klub Filmowy jest już po przeprowadzce. Zgodnie z tradycją trzeba wyprawić parapetówkę. Ta odbędzie się już 9 czerwca w Centrum Kultury i Sportu.

Stowarzyszenie Forum Pruszków organizator PKF zaprasza wszystkich na parapetówkę. Ta odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu. – Wstęp na pokaz będzie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność przybycia – zaznaczają organizatorzy. 

Jak na parapetówkę przystało nie zabraknie też niespodzianek. – Podczas uroczystego przeniesienia Pruszkowskiego Klubu Filmowego z budynku Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” do Centrum Kultury i Sportu zaprezentowany zostanie film niemy z 1924 r. pt. „Portier z hotelu Atlantic”. Znakomitym dopełnieniem seansu będzie muzyka na żywo, którą wykona kwartet w składzie: Piotr Rodowicz (kontrabas), Mark Waggoner (gitara), Jacek Prokopowicz (piano), Adam Grzelak (perkusja). Usłyszymy inspirowane jazzem, muzyką kabaretową, kawiarnianą melodie Kurta Weill'a, wybitnego kompozytora tworzącego w tym samym czasie co reżyser filmu – podkreślają organizatorzy.

Parapetówka PKF już 9 czerwca o godz. 17.00 w CKiS. Wstęp na pokaz filmowy jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność przybycia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Tania radocha dla gawiedzi, a mieszkańcy muszą znosić hałas imprez. W tym mieście normalni ludzie nie mają jak żyć.

Patrycia

Chamskie komentarze słoików którzy nie płacą podatków w Pruszkowie tylko u sołtysa w pierdziszewie.wynocha szczury wiejskie z Pruszkowa.

glupi Marcin

Super kino. Bravo Pruszkow

gość

Czy to będzie kino, takie na codzień?

Centrum

Ograniczona ilość wejść wynosi pięć osób. Z tej okazji być może zostanie włączona klimatyzacja, gdyż ostatnio doszło do omdleń. Zapraszamy.