27° Środa
19 Września


Marcin Styczeń

Piosenki Leonarda Cohena zabrzmią w Piastowie

Stowarzyszenie Możesz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie zapraszają na niecodzienny koncert. Już 16 marca salę widowiskową piastowskiego domu kultury wypełnią utwory Leonarda Cohena.

„In My Secret Life”, „Everybody Knows”, „Democracy” czy „Hallelujah” – to jedne z najbardziej znanych piosenek wielkiego muzyka, poety i barda Leonarda Cohena. Utwory artysty będzie można usłyszeć już 16 marca w trakcie koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie. Będą to jednak nowe aranżacje przygotowane przez Marcina Stycznia. 

Polski artysta w ten sposób promuje swoją najnowszą płytę „Lubię grać z Leonardem”, na której znalazły się wybrane utwory z trzech ostatnich płyt kanadyjskiego barda. Marcin Styczeń nie tylko sam wykonuje wszystkie piosenki. Artysta samodzielnie przetłumaczył również teksty, a wszystkie przekłady zostały zaakceptowane przez spadkobierców Cohena. 

Koncert Marcina Stycznia rozpocznie się 16 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 20-30 zł dostępne na stronie  ticketto.pl.

Poniżej prezentujemy jeden z utworów Leonarda Cohena w aranżacji Marcina Stycznia: 

 


Anna Zwolińśka
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Śmiech na sali!!!

"Ciekawe wydarzenie artystyczne".. BUAHAHAHAHAHAHA!!! HAHAHAHAHA HAHAHA!!!

Gość

Jeśli wszystko będziemy oceniali pod kątem kampanii wyborczej to możemy przeoczyć ciekawe wydarzenie artystyczne. Marcin Styczeń koncertuje kilka razy w miesiącu, ma wzięcie i chyba nie myśli o wyborach :) do miłego, ja idę!

Obserwator

Kolejna wrzuta wyborcza. Panie Burmistrzu, mieszkańcy potrzebują nie koncertów ale dróg, ścieżek pieszych i rowerowych, wiecej zieleni w utworzeniu niwych miejsc ze skwerami i parkami, placów zabaw dla dzieci, wychodkòw ogrodzonych dla psòw, poprawy poziomu edukacji w Piastowie, kontroli ładu i porzadku, budowli zgodnych z planami zagospodarowania przestrzennego, dbania o dobro wspólne miasta i mieszkańcòw, mądre, ekonomiczne i przejrzyste wydatkowanie środków z budżetu gminy, nadzór nad odbieranymi pracami na terenie miasta, ktore maja być zgodne z prawem, zgodne z zamówieniem publicznym i weryfikowane i kontrolowane w zwiazku z reklamacjami czy też z powstałymi niedogodnościami, które wyniknęły z przeprowadzonych zmian, czy to z zastosowanych materiałów, czy przez firmę wykonujacą. Potrzeba DUŻYCH ZMIAN W PIASTOWIE!

Gość

może by taki koncert był coś wart ale w wydaniu "Możesz", przybudówki Naszego Piastowa, budzi to poważny niesmak bo wiadomo o co chodzi - zbliżają się wybory samorządowe i aktywizacja takich przybudówek jest widoczna w każdym z lat wyborczych

Gość

Stowarzyszenie Mo(j)żesz już opanowało Miejski Ośrodek Kultury. To wcale nie jest śmieszne bo za nasze podatki :-)

Gość

Fatalne tłumaczenie. Gdybym nie znała polskiego, to może by mi się spodobała sama aranżacja, muzycznie to jest bardzo dobre, ale literacko...A Cohen był poetą. Bardzo dobrym poetą.

Agnieszka

Tytul to: "Lubię gadać z Leonardem" a nie "grać". Poprawcie bo trochę lipa