25° Wtorek
18 Września

Śr

wikipedia

Piotr Machalica zagości w Podkowie

22 września w podkowiańskiej sali widowiskowej przy ul. Świerkowej odbędzie się recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”. Start koncertu o godzinie 19:00.

Gość piątkowego wieczoru – Piotr Machalica jest polskim aktorem teatralnym i filmowym, a także, co zaprezentuje przed podkowiańską publiką, wykonawcą piosenki aktorskiej. Artysta wydał także trzy płyty solowe, ostatnią w 2015 roku. 

Recital „Mój ulubiony Młynarski” to rodzaj hołdu skierowanego do zmarłego w tym roku Wojciecha Młynarskiego – wybitnego polskiego wykonawcy piosenki autorskiej, satyryka, artysty kabaretowego. Publiczność będzie miała więc okazję na wysłuchanie największych utworów Młynarskiego w wykonaniu wielbiciela jego twórczości – Piotra Machalicy. W programie takie piosenki jak: „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”.  Poetyckim utworom towarzyszyć będą dźwięki gitar, trąbki, tamburynu czy akordeonu. Koncert będzie przeplatany osobistą opowieścią aktora.

Bilet na to wydarzenie kosztuje 40 złotych. Rezerwacja będzie możliwa drogą elektroniczną: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.


Patryk Kober
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Deagostino

Pan Piotr Machalica zniknął z mediów publicznych bo nie popierał rządów PO. Pamiętacie lata 90'? Wówczas pojawiał się gościnnie w programie "Man do Materny - Materna do Mana" . Ale wiadomo że Man to człowiek dawnego systemu i szybko wyczuł preferencje polityczna Machalicy odsuwając go od telewizji i zarabiania pieniędzy. Dziś następuje odrodzenie Machalicy w wolnej Polsce.