27° Niedziela
19 Sierpnia


pixabay.com

PKF wraca po wakacyjnej przerwie

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy po wakacjach seans Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Na ekranie zobaczymy film „American Honey”.

Tym razem organizatorzy PKF stawiają na dramat obyczajowy w reżyserii Andei Arnold. Obraz ukazuje nam 18-letnią dziewczynę – Star, w tej roli debiutująca na ekranie Sasha Lane. Star mieszka w małym miasteczku z ojczymem i młodszym rodzeństwem. Nastolatka ma jedno marzenie, to wyrwanie się z marazmu małomiasteczkowego życia i wyjazd do wielkiego miasta. Po kolejnej kłótni dziewczyna porzuca dom. Przez przypadek trafia na grupę rówieśników, do której się przyłącza i razem z nimi krąży po Ameryce. Włóczęga jest ich codziennością, motele ich domem, a życie – niekończącą się zabawą  

Przywódczynią grupy jest Crystal, a jej współpracownikiem Jake (Shia LaBeouf). Jake bierze Star pod swoje skrzydła. Między dwójką szybko zaczyna iskrzyć. Czy rodzące się uczucie i fascynacja przetrwa próbę?

Projekcja PKF odbędzie się 2 września o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie przy Miry Zimińskiej-Sygietynskiej 5. Wstęp na pokaz jest bezpłatny.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz