26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niefilmweb.pl

PKF zaprasza na film

Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza wszystkich kinomaniaków na kolejny pokaz. Tym razem na ekranie zobaczymy komedię „The Square”.

Tym razem PKF zaserwuje nam kino europejskie i to wysokich lotów. Komedia „The Square” zdobyła aż dwie złote palny w Cannes, sześć statuetek Europejskiej Akademii Filmowej i była nominowana do Złotego Globy w kategorii „Najlepszy film zagraniczny”. 

Jaką historię opowiada obraz wyreżyserowany przez Rubena Östlunda? W „The Square poznajemy Christiana dobrze sytuowanego dyrektora prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Posada gwarantuje mu wystawne życie – doba o córki, jeździ Teslą i pomaga potrzebującym. Christian to atrakcyjny mężczyzna, za którym ogląda się wiele kobiet. On niedawno się rozwiódł i chętnie nawiązuje przelotne romanse. W oko wpada mu pewna młoda dziennikarka z Ameryki, która może być jego nowym trofeum... Przed Christianem jest jeszcze jedno wyzwanie, to premiera nowej instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje. Kłopot jednak w tym, że utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem...

Seans PKF odbędzie się 27 stycznia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Wstęp na projekcję jest bezpłatny. W trakcie seansu organizator zapewnia opiekę dla dzieci powyżej 4 roku życia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zosia

Czy ktoś przed zamieszczeniem tekstu na stronie sprawdza go chociaż: jak to rozumieć "dwie złote palny w Cannes" i "mu wystawne życie – doba o córki, jeździ " Same błędy i to nie po raz pierwszy! Tak mało wiadomości a marna jakość. Poprawcie się! Jest dużo tematów a jak przyjdzie nam czytać to sennie......

Gość

Moglibyscie pokazac film WZGORZA NADZIEI ,ALBO LEKTOR.