26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niepixabay.com

Po produkty regionalne wybierz się na grodziski jarmark

Miód prosto z pasieki, warzywa z przydomowego ogródka, a może własnoręcznie wędzone mięsa i wędliny – w sklepach próżno szukać takich produktów, znajdziecie je na grodziskim jarmarku.

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę na grodziskim deptaku. Na Międzynarodowym Jarmarku Produktów Regionalnych znajdziemy produkty wytwarzane domowymi sposobami. Miody, wędliny, domowe wypieki i wiele innych – to wszystko i wiele innych produktów znajdziecie na jarmarku. Organizatorzy zadbali o t by oferta była różnorodna. Nie zabraknie wyrobów rękodzielniczych: wyszywanek, biżuterii i ozdób.

Żaden jarmark nie obejdzie się bez występów. Goście jarmarku będą mogli podziwiać występy zespołów folklorystycznych z Austrii, Francji i Polski, natomiast dzieci ze świetlicy w Łąkach przygotowały specjalne przedstawienie. Na godz. 17.00 zaplanowano koncert zespołu Trzy Gitary.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku startuje 10 czerwca o godz. 12.00.Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ciekawe, kto się odważy jeść te "domowe" specyjały, brrrr!

Gość

MIĘDZYNARODOWY czyli produkty z całego świata w mieście przyszłości. Dojazd znaną od 24 lat obwodnicą pod sławnym tunelem liliputa. Miasto przyszłości Burmistrza z PGR ma się czym pochwalić ? W mieście przyszłości królują hale zamiast przemysłu, dzięki przewodniczącej komisji gospodarki (byłej nauczycielce jęz. rosyjskiego z PZPR )

Gość

Pierwszy