13° Poniedziałek
24 Września

Wt

ASławiński

Policjanci zapraszają na piknik

Już w najbliższą sobotę w pruszkowskim Parku Kościuszki odbędzie się piknik z okazji święta policji. Nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców.

Piknik rozpocznie się o godz. 14.00 od części oficjalnej, w trakcie której policjanci otrzymają odznaczenia i mianowania na wyższe stopie. Po zakończeniu tej części rozpocznie się piknik. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców. – Będzie można spotkać policjantów z psami oraz funkcjonariuszy, którzy na co dzień w pracy jeżdżą konno. Nie zabraknie pokazu policyjnych samochodów. Zaprosiliśmy również strażaków, by i oni mogli się zaprezentować tego dnia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Atrakcje na piknik przygotowały również Starostwo Powiatowe w Pruszkowie oraz gminy z powiatu pruszkowskiego. Te będą dostępne na ich stoiskach. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka drogowego. Mnóstwo śmiechu, ale i nauki da możliwość założenia alko i narkogogli, które pokazują, jak człowiek postrzega świat po wypiciu alkoholu i zażyciu narkotyków. Początkowo efekt wzbudza śmiech, ale po chwili daje dużo do myślenia. Na odważnych czekać będzie symulator wypadku. A to tylko część niespodzianek jakie będą czekać na Was w Parku Kościuszki.

Piknik zakończy się o godz. 19.00, a już o 21.30 wystartuje seans Pruszkowskiego Kina Letniego .


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

szymek

do "200 m od komendy". wiem, widziałem, strach teraz usiąść i skorzystać z tej cukierni bo nigdy nie wiesz co się działo na tych fotelach...

Z.P.

Ten piknik odbije się jeszcze mniejszą liczebnością policjantów w terenie. Ilu funkcjonariuszy powinno być w takim duzym mieście nocą ? A ilu bywa ? A ci którzy są często udają że pracują. Często nie podejmują interwencji tylko mają przemowę do naruszającego prawo. Akurat mamy coś w rodzaju strajku włoskiego w policji. Ale SM postępuje tak samo. Ja się nie czepiam młodych policjantów. Gdybym miał syna w policji radzilbym mu żeby się nie wychylał za te marne grosze. A co do ludzkiego chwasta który rozplenił się na Kraszewskiego to mam następujące podejrzenie: otóż te ledwo trzymające się na nogach kreatury, obszczymury itp. to jest właśnie SUWEREN. Tak to definiuje obecna władza także ta lokalna ktora dmucha w tę samą trąbkę co ta centralna. Oni liczą na głosy tego właśnie narodu, na nich chuchają. Ci od rana nawaleni mają skądś kasę na kilkukrotne zakupy w sklepiku, w którym zawsze zostaną obsłużeni. ( na tym sklepie jest napisane "przyjazny sklep" - zaiste przyjazny. Można obok u "Do Rożka" kupić sobie pysznego loda, usiąść i unaocznić tę przyjaźń). Lokalnych kacyków przestrzegam że normalni ludzie nie zagłosują na byłych. Kalkulujcie co wam się opłaci. A na pytanie ilu policjantów bywa nocą w Pruszkowie odpowiedź: bywa 3, słownie trzech. A więc jest to miasto do wzięcia. Wielokrotnie więcej przejeżdża dziennie centralnymi ulicami karków w wypasionych brykach a od tandetnej muzyki chodzą szyby w okolicy. Przed wyborami zapytajcie kandydatów co zamierzają zrobić dla bezpieczeństwa w mieście. Policja nie jest do obstawiania rautów, miesięcznic i przecinania wstąg.

200 m od komendy

@Szymek 2018.07.10 16:12 Nie lepiej jest na Kopernika. Jedna z piekarni zrobiła tam ławeczki ze stolikiem. Po zamknięciu piekarni do wczesnych godzin rannych przesiadują tam miejscowe obszczyjmury i nachlani śpiewają do 3 w nocy. Policja / Straż Miejska powinna wyłapać to tałatajstwo i na pół roku na przymusowe leczenie do Tworek. Jakby taki jeden z drugim brał przez pół roku Haloperidol + elektrowstrząsy + śpiączka insulinowa ( wiem, wiem - tak było kiedyś ), to by poczuł dożywotni wstręt do alkoholu. A Kraszewskiego przy kościele też prywatny folwark meneli.

szymek

ktoś wcześniej napisał o burdach w centrum... to prawda. Uważam, że jest co raz gorzej, zwłaszcza jeśli chodzi o Kraszewskiego i okolicę. strach już się przejść na spacer nawet w sb wieczorem. Panowie na ławkach traktują główną ulicę jak swój własny folwark. oddają tam mocz, często też stolec, śpią... Nikt tego nie widzi? Przyjemnie wam tak???

Gość_abc

A będą zawody w rażeniu taserem . Tzn kto wytrzyma jak najdłużej pod napięciem ? Chciałbym się spróbować . Jak nie będzie takiej atrakcji to nie przychodzę.

Darek

To przyjde z kocurem Maiqunem! I bedzie ostro

Daro

To przyjde z moim kocurem rasy Maiqun !

wku.....y

Bardzo pięknie i popieram. Ale wątłe siły policji powinny być rozdysponowywane w sposób b, przemyślany. Brakuje policji zwłaszcza nocą. I to niedaleko bo na Kraszewskiego w okolicy Berenta znowu dzisiaj w nocy niekonczące się burdy, wyzwiska bluzgi, szarpaniny , hałasy, odgłosy kopanych przedmiotów. Od północy do samego rana. Spać się nie da. Punktem zbornym okolicznej i przyjezdnej hołoty jest pobliski sklep usłużnie sprzedający gorzałe non-stop. STANOWCZO ŻĄDAM ZAKAZANIA NOCNEJ SPRZEDAŻY ALKOHOLU W PRUSZKOWIE.

Ktos

Funcjonariusze sluzb specjalnych tez zostaja zaproszeni?

Gość

To będzie bezpieczna impreza. Taka obstawa :):):)

robi

Czy ktoś myśli o ludziach mieszkających w okolicy? Co tydzień to impreza, kino, koncert itp. Od czego jest park Potulickich, stadion, centrum kultury za 80 mln pln?

Gość

Najpierw zaproszą a później w alko tester każą dmuchać . Dziękuje mam swoją do zabawy ekipę.

Gość

Fajny pomysl. Popieram