27° Niedziela
19 Sierpnia


ASławiński

Policjanci zapraszają na piknik

Dziś w pruszkowskim Parku Kościuszki odbędzie się piknik z okazji święta policji. Nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców.

Piknik rozpocznie się o godz. 14.00 od części oficjalnej, w trakcie której policjanci otrzymają odznaczenia i mianowania na wyższe stopie. Po zakończeniu tej części rozpocznie się piknik. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? – Będzie można spotkać policjantów z psami oraz funkcjonariuszy, którzy na co dzień w pracy jeżdżą konno. Nie zabraknie pokazu policyjnych samochodów. Zaprosiliśmy również strażaków, by i oni mogli się zaprezentować tego dnia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Atrakcje na piknik przygotowały również Starostwo Powiatowe w Pruszkowie oraz gminy z powiatu pruszkowskiego. Te będą dostępne na ich stoiskach. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka drogowego. Mnóstwo śmiechu, ale i nauki da możliwość założenia alko i narkogogli, które pokazują, jak człowiek postrzega świat po wypiciu alkoholu i zażyciu narkotyków. Początkowo efekt wzbudza śmiech, ale po chwili daje dużo do myślenia. Na odważnych czekać będzie symulator wypadku. A to tylko część niespodzianek jakie będą czekać na Was w Parku Kościuszki.

Piknik zakończy się o godz. 19.00, a już o 21.30 wystartuje seans Pruszkowskiego Kina Letniego!


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 21

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

p.s a i wstyd to glosować na 3 króli

Gość

do Mirosław wstyd to kraść i z baby spaść

Mirosław

Wstyd że auta policyjne miejscem do parkowania miały trawniki .Panie Starosto.

pruszkowianka

Jak zwykle narzekamy. Moim dzieciom się podobało. Bardzo fajna inicjatywa. A tym co się nie podobało i krytykują radzę siedzieć w domu, albo samemu coś zorganizować.

Gość

Fajny rodzinny piknik. Oceniam na plus. Mlode ladne dziewczyny z szabelkami na wstepie tanczyly. Grochowka na rozgrzanie. Zyc nie umierac.

Gość

A Starzyński do nowej wsi na emeryture

Nadarzyniak

Wstyd żeby policja samochodami parkowała na zieleni panie komendanci i panie starosto z kobyłki.festyn dziadowski po co ten cyrk.

Gość

PIES nie jest od głaskania i basta!!!

Gość

Starostwo do likwidacji a golosiek do kobylki

Gość

Festyn lipa-najlepsza byłą grochówka od Strażaków z OSP Nowa Wieś. A Pani K. no cóż szkoda komentarza.

Gość

Lipa i kicha

Gość

Dziadostwo było

Gość

A namiot choćby za marne 100 000 będzie ?

jacuś

do Ted w toalecie.

Marta

Zdjęcie średnio trafione, policyjny wilk nie da się tak pogłaskać.

Gość

"Mnóstwo śmiechu, ale i nauki da możliwość założenia alko i narkogogli, które pokazują, jak człowiek postrzega świat po wypiciu alkoholu i zażyciu narkotyków. " No jasne. Uczcie dzieci, że narkotyki to mnóstwo śmiechu, zakazanego przez rodziców owocu. Dobry kierunek.

Gość

Jak ktoś nie ma pieniędzy na narkogogle czy alkogogle to sięga po narkotyki lub alkohol. W sumie ciekawy pomysł na imprezę, każdy pije soczek a na głowie alkogogle.

Olo

świat stanął na głowie mordercy Igora z Wrocławia organizują pikiniki ......

Ted

a będzie można dostać paralizatorem ?

Gość

Czy ze względu na pogodę piknik się odbędzie?

Gość

W zeszłym roku spróbowałem tych narkogogli i świat wydał mi się piękniejszy, śmieszny i fajny. To był zarazem pierwszy krok w moim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych.