28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Archiwum

Powitanie lata z Mazowszem

Ostatni czerwcowy weekend w zabytkowym parku w Karolinie upłynie pod znakiem wspólnej zabawy i powitania lata. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych.

O oprawę zadba zespół Mazowsze, a w programie m.in. koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, niespodzianki dla młodszych i starszych, przejażdżki kucykami, jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, pokaz musztry paradnej, degustacja potraw. Do tego Strefa Dziecka, gdzie czekać będą dmuchane zamkni, wata cukrowa, popcorn.

W piątek, 23 czerwca, o godz. 20.30 na scenie głównej zobaczymy solistów, chór i balet pod dyrekcją Jacka Bonieckiego z gościnnym udziałem zespołu Trebunie-Tutki. W sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 13.00 od koncertu muzyki popularnej. Po nim m.in. interaktywny spektakl „Florka w sieci”, recital kwartetu smyczkowego, warsztaty śpiewu i tańca. W dalszej części zobaczymy i usłyszymy Michała Ostroweskiego z przyjaciółmi, Orkestrę OSP Nadarzyn i Marka Majewskiego. Całą imprezę poprowadzą Olgierd Łukaszewicz, Duet Jaha i Michał Haber.

Wstęp na wszystkie występy jest bezpłatny. Gości Mazowsza za darmo do Otrębus dowiezie też „wukadka”. Przejazd kolejką WKD możliwy będzie na podstawie opaski silikonowej wydawanej w kasie biletowej Mazowsza oraz kasach WKD od 9 czerwca na hasło „Rodzinny piknik z zespołem Mazowsze”.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz