27° Niedziela
19 Sierpnia


Natalia Nykiel FB

Powitanie Lata z Natalią Nykiel, strefą kibica i zlotem food trucków

Zapowiada się naprawdę atrakcyjna impreza. W tym roku w Milanówku lato zostanie powitane hucznie. W programie m.in. koncert Natalii Nykiel, strefa kibica i zlot food trucków.

Impreza odbędzie się 24 czerwca na terenie stadionu miejskiego w Milanówku. – Będzie to największe wydarzenie tego roku, które zgromadzi kilka tysięcy mieszkańców Milanówka i okolic – zapewnia Michał Słowiński z Milanowskiego Centrum Kultury.

W trakcie Powitania Lata odbędą się XIV Mistrzostwa Polski MTBMX oraz w Dirt Jumpingu. – W mistrzostwach weźmie udział czołówka zawodników BMX i MTB. Dodatkowo odbędzie się pokaz Motocross – zaznacza Słowiński.

Stadion stanie się też areną dla food trucków, które pojawią się w mieście-ogrodzie w ramach I Milanowskiego Zlotu. Z pewnością będzie to okazja, aby spróbować rozmaitych smakołyków z różnych zakątków świata.

Wieczorem na miłośników futbolu będzie czekać strefa kibica i piłkarskie emocje związane w mundialem w Rosji. Na specjalnym telebinie wyświetlony zostanie mecz Polska-Kolumbia. Początek spotkania o godz. 20.00.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie koncert Natalii Nykiel, która w Milanówku pojawi się w ramach trasy Discordia Tour 2018 promującej jej nową płytę.

Patronat medialny nad milanowskim Powitaniem Lata objęły „Gazeta WPR” oraz portal WPR24.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ale mi ci gwiazda pierwszej wielkości

Gościu

Się wybory zbliżają to kobitka w garsące (burmistrz wienia) się spina.

Wpr

Nykiel? Porazka!!! :(