26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niewpr24

Poznaj pracę strażaka

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie postanowili w sposób szczególny uczcić zbliżający się Dzień Strażaka. Z tej okazji zapraszają na dzień otwarty!

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 6 maja. Start zaplanowano na godz. 12.00. Co będzie czekać na mieszkańców? Szereg atrakcji. Strażacy wzniecą pożar... ale spokojnie tylko po to by pokazać jak przebiega akcja gaśnicza.

Dodatkowym punktem będzie prezentacja strażackich wozów oraz sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Te atrakcje zapewne spodobają się małym jak i dużym chłopcom. Ale zdjęcie u boku strażaka zadowoli zapewne i panie. Do jednostki zawita również zabytkowy Star 25.

Nie zabraknie również akcentu dla miłośników lokalnej historii. W ciągu dnia otwartego w brwinowskiej OSP będzie można pozna historię jednostki, zobaczyć unikatowe zdjęcia oraz pamiątki.

Standardowo, jak na strażaków przystało, nie może zabraknąć pysznej grochówki.

Start: 6 maja, godz. 12.00
Miejsce: OSP Brwinów, Pszczelińska 3


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gośćolo

Gdzie to w naszym regionie podpalali strażacy aby potem pieniądze wyciągać za gaszenie?

Gość

Troje won!

Ratownik

Poznaj pracę... Tymczasem...Wiemy już kto prawdopodobnie stoi za serią podpaleń, jakich dokonano w ostatnim czasie na terenie gminy Brwinów. Policjanci zatrzymali w tej sprawie trzech mężczyzn. Dlaczego podpalali? Żeby móc częściej uczestniczyć w akcjach, a tym samym brać większe rekompensaty. Okazało się bowiem, że są druhami Ochotniczej Straży Pożarnej. Pamiętacie?