17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
Anna Sołtysiak

Pruszkowianie bawili się na „Wiankach”

Mieszkańcy Pruszkowa niedzielę spędzili na zabawie. Wszystko za sprawą pruszkowskich Wianków – corocznej imprezy organizowanej z okazji nadejścia lata i nawiązującego do tradycji nocy Kupały.

Tegoroczne „Wianki” wystartowały już o godz. 9.00 od akcji honorowej zbiórki krwi. Specjalny ambulans pojawił się przed Pałacem Ślubów. Nie zabrakło również sportowych atrakcji dla najmłodszych czyli biegu dzieci, który był organizowany na terenie stadionu Znicz.

Zabawa w trakcie Wianków ruszyła w samo południe. Chętni mogli zmierzyć się w trakcie zawodów kajakarskich, Inni rywalizowali w konkurencji na najładniejszy wianek. Przez cały dzień na terenie malowniczego Parku Potulickich na młodszych i starszych czekał szereg atrakcji. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach. Miłośnicy tańca mogli pląsać na specjalnym parkiecie.

Miłośnicy motoryzacji mogli zaś podziwiać wystawę motocykli od poczciwych Rometów, przez Junaki po piękne Harley',e. Było co oglądać. Kilka minut po godz. 17.00 ulicami Pruszkowa przejechała parada motocykli.

Natomiast na scenie pojawił się zespół Pruszkowiacy, który prezentował ludowe tance do godz. 18.00. Po koncercie rozpoczęła się zabawa taneczna. O dobrą muzykę zadbał zespół Stavar.

W trakcie Wianków zorganizowany został również Nightskating. Po raz pierwszy ulice Pruszkowa opanowali... rolkarze. Mamy nadzieję, że nie ostatni. Przejazd na rolkach wystartował o godz. 19.00.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Muszę powiedzieć że coraz bardziej podoba mi się wymiana poglądów na tym forum.

pater senex

do patrycja najpierw ćwoku uklęknij i oddaj mi hołd, bo jestem twoim panem, chamico, wieśniaro albo mogę cie nauczyć kultury gratis , poza tym jesteś głupsza niz przewiduje to ustawa, i nie szczekaj tak bo zgubisz sztuczną szczękę bo wypadnie ci na klawiaturę, jesteś zerem

Patrycja

Do tego pater senexa z godz.12:41 sram na ciebie palancje.lepiej swoje zasrane gacie upierz Jak tez z trampek wyliź gówno twe zasrane bo cały Pruszków zasmradzasz .też szczerbaty typie wstaw sobie proteze zębową zamiast głupoty pisać.ile płaci ci była komuna za te wypociny cham.kie .Radzę ci odczep się od Władz Miasta Pruszków jak tez od Mirosława bo na taczkach wywieziemy ciebie flejtuchu tam gdzie krowy,świnie na ciebie ćw.ku czekają w stodole .

antyjan

Starzyński do dymisji

pater senex

do patrycja, po pierwsze ukłon się, jak do mnie piszesz i pocałuj mojego trampka, po drugie, zmień repertuar bo jest już nudny i wtórny, i wezcie się za robote w tym urzędzie, bo tylko siedzicie na forum i podniecacie się swoim mgr., co nic nie może , Po czwarte torbe kłąde na twojego mgr, mirosława i na ciebie, i won komuchu z forum, do roboty nierobie jeden, wstrętny typie

Patrycja

DO PATER senex co to za komuch napisał z godz.09:57 -co Mirosław nie może uwielbiać i chwalić Pana mgr mec Jana Starzyńskiego Prezydenta Miasta.co komuchu mu zabronisz ,co ma popierać ciebie komuchy lub tow. górskiego z pzpru wstrętny typie.To jak mi wiadomo to Mirosław między innym przyczynił się,że Prezydentem Pruszkowa jest już ponad 20 lat Pan Jan Starzyński.Więc to ty siejesz propagandę komunistyczną a nie Mirosław Katolik. Patrycja która też głosowała na Pana Starzyńskiego i nadal będzie popierała i głosowała na Pana Jana.

pater senex

żałosna urzędnicza propaganda Mirosława prawdziwego Rodowitego pruszkowiaka , rodem z prlu, na każdym kroku podkreślać swoje uwielbienie i zachwyt dla pana ,,niedasie,,

Uczestnik

Udział w przejeździebrało 595 osób

none

I nawet bez alkoholu można się bawić. Szkoda tylko, że przy występach tanecznych najpierw ciała dali panowie odpowiedzialni za nagłośnienie, a potem pani prowadząca, która się darła do mikrofonu z pretensjami - takie rzeczy należy załatwiać inaczej.

Gość

Bardzo fajna impreza, bez zadęcia i gwiazd. Wykorzystując lokalną społeczność też może być ciekawie. Popierajmy co nasze ! Motocykliści mogliby dostać od organizatora więcej przestrzeni, gdyż zainteresowani mieli trudności w oglądaniu poszczególnych maszyn.

Gość

Ciekawe ilu rolkarzy było, bo jechali i jechali bez końca.....

Gość

Super pomysł i promocja zdrowego trybu życia

Mirosław

Impreza wspaniała była.Wiele atrakcji podczas tegorocznych Wianków dla maluchów jak tez dla osób starszych.Nie ma jak Pruszków trafny przebój na obchodach 100 lat miasta.Jestem dumny,że tu się urodziłem i mieszkam.Przy tej okazji tej imprezy składam organizatorom jak też Władzy Miasta gratulacje a Panu Janowi Starzyńskiemu życzenia Imieninowe dużo zdrowia pomyślności zadowolenia w dalszej pracy w samorządzie i spełnienia wszelkich marzeń na rzecz Pruszkowa składa Mirosław prawdziwyRodowity Pruszkowiak.