27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook

Pruszkowianie pożegnają lato z Margaret!

Dla mieszkańców Pruszkowa nadchodząca sobota upłynie pod znakiem imprezy plenerowej. To już tego dnia odbędzie się festyn „Żegnaj lato na rok...”, podczas którego wystąpi m.in. Margaret.

Impreza pt. „Żegnaj lato na rok...” już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych miasta. Co roku mieszkańcy licznie żegnają letnią porę roku, a przy tym nie narzekają na nudę. W harmonogramie wydarzenia zawsze znajdują się ciekawe gry i zabawy dla dzieci oraz... koncerty! 

Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie Margaret. Piosenkarka jest znana z takich hitów jak: „Thank You Very Much”, „Start a Fire”, „Heartbeat” czy „Cool Me Down”. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój „Elephant”. Utwory Margaret w serwisie YouTube cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich liczbę wyświetleń należy liczyć w milionach. Koncert Margaret rozpocznie się o godz. 17!

Oprócz atrakcji głównej przygotowano te poboczne. Dla mieszkańców przygotowano m.in. pokazy ratownictwa wodnego, wycieczki przyrodnicze, kawiarnie, a nawet ognisko. Dla tych nieco młodszych gry oraz zabawy. To wszystko już od godz. 12.

Natomiast o godz. 15.30 wystąpi zespół East Earth Band, który zaprezentuje muzykę w stylu breakout. Po koncercie Margaret, czyli o 18.30 do tańca będzie zachęcał Dj Murphy wraz ze swoimi przebojami wszech czasów! Zakończenie imprezy planuje się na godz. 21.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Marek

Dziadostwo to zakonczenie lata! Porazka

Gość

tylkoPiS Portier z Tworek szuka Cię, nie wróciłeś na czas z przepustki !!!

tylkoPiS

A co ona taka na czarno plus jeszcze takie tęczowe kolory i z takim zrozpustnym wyrazem twarzy jak z zachodu albo hameryki jakiej. I nie łaskawa zaśpiewać po Polsku tak jakby się Panu Naczelnikowi Jarosławowi Kaczyńskiemu podobało co to się porobiło z tą młodzierzą. Zróbcie jeszcze kolejne zawody z niskatingu, kąpiele w błocie i rozdawajcie prezerwatywy. Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk wszystko widzi i w ubogiej ascezie umartwia się, modli się za was, płacze, rozdaje majątek ubogim, samo biczuje się w sprzeciwie wobec współczesnej pogoni za piniądzem. Ta muzyka na prawde nie opowiada o niczym wartościowym np jak Pan Naczelnik Jarosław Kaczyński bohatersko przyjmowal na siebie tortury w stanie wojennym albo jak dziewczyny się za nim oglondaly a on wybieral posluszenstwo Matce, cnote i bez interesowna sluzbe da ojczyzny

Gość

A czy krew tez będzie można oddać ?

Gość

W praktyce będzie tak: Mostowa i Kowalskiego będą całe zastawione samochodami. Do tego będą korki, bo ludzie będą przyjeżdżać, odjeżdżać, krążyć szukając miejsca. Do tego autobusy oraz ludzie idący pieszo. Słowem - kocioł. A na deser rolkarze, którzy maja ochotę jechać tamtędy i na wszystko mają wywalone. Bo oni są rolkarzami i im wolno.

Gość

super

Gość

Jak tam pruszkowska biedota nie jęczy że źle? Nie pasuje repertuar to won oddać stolec do wiadra!