13° Poniedziałek
24 Września

Wt

CKIS Facebook

Pruszkowskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na filmowe seanse

Na oficjalne otwarcie CKiS w Pruszkowie jeszcze trzeba poczekać, ale mieszkańcy mogą już korzystać z niektórych atrakcji. W najbliższych dniach w CKiS wystartuje cykl filmowy „Dobre kino na dobry początek!”.

Budynek CKiS jest gotowy na przyjęcie mieszańców. Instytucje, które mają w nim działać (MOK „Kamyk”, ZTL „Pruszkowiacy”) szykują się do wielkiej przeprowadzki. Na ożywienie CKiS trzeba jeszcze poczekać, ale...

Sale kinowo-widowiskowe są już w pełni wyposażone. Dyrekcja CKiS dla mieszkańców przygotowała niespodziankę i na długo przed oficjalnym otwarciem obiektu zaprasza na pokazy filmowe. – Rozpoczynamy cykl „Dobre kino na dobry początek!”. Start już w piątek trzynastego? To na pewno będzie szczęśliwy dzień, zapraszamy na pierwsze pokazy filmowe do Sali Widowiskowej w nowym budynku CKiS. Nasz cykl rozpoczynają dwa filmy: „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej oraz „Luis i obcy” specjalnie dla najmłodszych – czytamy na fanpage'u CKiS.

Bilety są dostępne na stronie kupbilecik.pl oraz na godzinę przed seansem w CKiS.

Harmonogram pokazów:

Twarz
13.04 (piątek) – 19.00
14.04 (sobota) – 19.00
15.04 (niedziela) – 18.00
20.04 (piątek) – 20.00
21.04 (sobota) – 20.00
22.04 (niedziela) – 18.00

Luis i obcy
14.04 (sobota) – 15.00
15.04 (niedziela) – 15.00
21.04 (sobota) – 15.00
22.04 (niedziela) – 15.00
Bilet normalny - 20zł
Bilet ulgowy - 17zł


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 17

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

anna

Sala widowiskowa to porażka - jakby wyjęta z głębokiej komuny. Ciasno, duszno, boazerie, czerwone kotary. Wjazd na piętro dwoma windami po 5-6 osób, schody jak na strych. Boże uchowaj przed koniecznością szybkiej ewakuacji. Jakiś pijany chyba zatwierdzał projekt. Ogólna ocena = 0

Rozczarowany

Właśnie wróciłem z premierowego seansu filmu "Twarz" w CKiS (13.04.2018 godz. 19:00) :-(( Nie będę pisał o filmie tylko o moich wrażeniach z nowej sali widowiskowej Pruszkowa. Po pierwsze: wściekle duszno...nie wiem czemu bo wygląda na to, że sala jest klimatyzowana. Po drugie: głośniki ustawione na przerazliwy łomot...żeby wytrzymać cały seans w tym hałasie siedziałem z zatyczkami z chusteczki higienicznej w uszach. Po trzecie: moje za małe odległości między rzędami foteli, wysoki czlowiek nie ma co zrobić z kolanami. Po czwarte wreszcie...do sali na 400 miejsc wpuszczano widzów 2 windami (słownie dwiema) (jedna winda mieści może 10 osób) a reszta ludzi stała w kolejce. Po filmie ktoś z obsługi wpadł, jednak, na pomysł, że warto by jeszcze otworzyć drzwi na schody...i tu się okazało, że klatka schodowa jest wąska jak w zwykłym domu mieszkalnym...Konkluzje są więc takie...prawdopodobnie po przeszkoleniu personelu z klimatyzacją i nagłośnieniem sali da się coś zrobić....gorzej z odległościami między fotelami i możliwosciami szybkiego opróżnienia sali, na przykład w przypadku zagrożenia pożarowego...ciekawe co na to straż pożarna ??? W sumie pierwsze moje spotkanie z tą salą widowiskową najprawdopodobniej jest jednocześnie ostatnim...ciężkie rozczarowanie !!!

Do Gość Niedzielny

Kaseciak Kasprzak i stare Altusy. Na więcej nie było władz stać.

Głos

Ale stodołe za nasze pieniądze nam sołtys postawił...

Gość Niedzielny

ciekawe, co z nagłośnieniem, ktoś dysponuje informacjami jaki sprzęt tam zamontowany?

lowi

czyli ta wielka czarna ściana płaczu od wiaduktu to ekran?

Gość

"Dyrekcja CKiS dla mieszkańców przygotowała niespodziankę..." a niespodzianką jest to że ceny są jak w Multikinie.

Gość

Cena 20 zl za film ogladany w grobowcu, to o wiele za duzo

Gość

No i brawo. Wreszcie coś wiadomo. Ile można czekać by ten budynek był pożyteczny dla mieszkańców? Kiedy zajęcia dla dzieci, co z przeprowadzką teatru, kiedy i kto będzie prowadził zajęcia taneczne...? i kto tu jest dziennikarzem?

Gość

bez popcornu?

czwarty

Super i nawet miejsca będą:) Przecież 90

Gość

Oficjalnie nie otwierają bo pewnie nie mają do końca całego wyposażenia ( to nie dwa pokoje z kuchnią do urządzenia). Uważam że zamiast trolować, trzeba iść zobaczyć co "czarne monstrum" ma w swoim wnętrzu. Ale wiadomo że nikt nikomu nie dogodzi w 100 %. A ceny biletów taniej niż w Jankach

Gość

Super start , nie ma co. Filmów Szumowskiej nie da się oglądać nawet na bani bo są do kitu. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyda 20 zeta na bilet na film o niczym, pseudoartystyczny bełkot.

Jola

cwoku jakie 100 milionów co za darmo cieku chciałeś oglądać brudasie wiejski.Podatkow w Pruszkowie nie płacisz tylko u sołtysa w pierdziszewie więc nie chodź na filmy bo smierdzisz gnije a w kaloszach masz słomę.Po za tym opluwałes Wladzę Miasta więc wynocha na wieś tam masz kino w swojej stodole

Gość

100 baniek z kieszeni podatnika i jeszcze plac za bilet.

Gość

No proszę. Ktoś ma jeszcze wątpliwości że otwarcie CDK jest celowo opóźnianie ze względu na wybory samorządowe? Bo skoro można już organizować różnego rodzaju wydarzenia, to dlaczego go jeszcze oficjalnie nie otworzono?

Gość

To już NIE centrum dziedzictwa kulturowego