28° Poniedziałek
18 Czerwca

Wt

Śr
Matecznik Mazowsze

„Przebój sezonu” w Mateczniku. Wygraj wejściówki na spektakl

To będzie prawdziwe komediowe trzęsienie ziemi z udziałem plejady gwiazd. W „Przeboju sezonu” zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Olgę Borys, Ewę Kuklińską i Artura Dziurmana. Spektakl już 3 czerwca na deskach Matecznika Mazowsze.

„Przebój” ma brawurową fabułę. Opowiada perypetie Daniela Wieloraka, uwielbianego przez widzów aktora i celebryty, znanego z telewizyjnych reklam. Wielorak zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę. Jego życie wydaje się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.

Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca, to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka, Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. – To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz jakie – opisują ogranizatorzy.

Wspólnie z Matecznikiem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs dla czytelników portalu WPR24.pl.  Do wygrania są w nim cztery podwójne wejściówki na spektakl, który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 18.00. O tym, jak je zdobyć, poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Śledźcie więc informacje na naszych łamach!

Bilety na spektakl można kupić tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz