25° Wtorek
18 Września

Śr

Archiwum

Przed nami Grodziski Dzień Młodzieży

Będzie to druga edycja imprezy zorganizowanej z myślą o młodzieży z Grodziska Mazowieckiego. To dla nich organizatorzy przygotowali masę atrakcji. W programie m.in. gra historyczna z nagrodami, warsztaty sushi, pokaz iluzjonisty Macieja Pędy, czy spotkanie z twórcami kanału Matura To Bzdura.

W minionym roku impreza cieszyła się dobrą frekwencją i patrząc na mnogość atrakcji, w tym roku nie będzie inaczej. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej. Start już o godz. 12.00 warsztatami animacji poklatkowej, spotkaniem „Jak zostać podóżnikiem”, grami bitewnymi i strategicznymi. Także o tej godzinie rozstawi się mobilne studio Radia Bogoria, a także będzie można porozmawiać o żeglarstwie z członkami klubu „Czysty Wiatr”.

A już 15 minut później kolejne atrakcje – Warsztaty taneczne z Egurolla Dance Studio, pokazy i nauka makijażu, warsztaty z instruktorem muzyki Piotrem Gąssowskim oraz programowanie offline z Pracownią Orange z Kozerek. I jeśli myślicie, że to koniec, to grubo się mylicie...

O godz. 13.15 zacznie się spotkanie „Kobiety na trzech kontynentach”, a także rozpoczną się warsztaty bębniarskie. Godzinę później będziecie mieli okazji poćwiczyć capoeira. O 14.30 przygotowano warsztaty sushi, a o 15.10 wystąpi kapela folkowa Maćka Kierzkowskiego.

Gwoździem programu będzie spotkanie z twórcami kanału Matura To Bzdura, który możecie oglądać na YouTubie oraz pokaz iluzjonisty Macieja Pędy. Ten punkt rozpocznie się o 15.30.

Wstęp wolny!

Impreza odbędzie się 17 marca!


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Maras

Nie matura to Bzdura tylko matura to Bzura !

Zygi

A kogo ten...Grodzisk obchodzi? To taka dziura !

Gość

O NAJ Ojciec się objawił w tym grajdole PSL-owskim. Sushi i inne gastronomie musiały przeczekać , aby zarobić . Może teraz w ramach wyborów młodzież pod patronatem NAJ ojca propagować będzie grodziskie lokale gastronomiczne ?

Gość

Rok wyborczy rozpoczęty. Wycieczki rowerowe się skończyły - gdy rozwiązano Bezpieczny Grodzisk sponsorowany przez władzę. A może rozwiązanie nastąpiło dlatego, że brytyjska gazeta przyznała tytuł miasta przyszłości - bezpieczne. Teraz jak podają plakaty na banerach boksujemy w czołówce, choć nie mamy klubu bokserskiego, ale gazeta brytyjska wie to lepiej. w jakim celu zaproszono iluzjonistę skoro NAJ jest najlepszy, to ON przez 24 lata czaruje obwodnicą - i wyborcy nadal mu wierzą. Młodzież zamiast sławnego parku rozrywki AWW dostała stawy Walczewskiego ze sławną plażą. Może światowy festiwal iluzjonistów zorganizować który NAJ wygrałby w cuglach.