26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
teatrmazowiecki.pl

„Przyszedł mężczyzna do kobiety”

Na miłość nigdy nie jest za późno. 7 października w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej będzie można obejrzeć spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety”.

Czasami mówi się, że coś nie wypada z racji wieku. Ale życie jest tak przewrotne i potrafi nie raz zaskoczyć. A miłość jest jak grom z jasnego nieba – pojawia się niespodziewanie, trafia prosto w serce i pochłania człowieka w całości. Czy Dina i Wiktor, główni bohaterowie sztuki „Przyszedł mężczyzna do kobiety”, stworzą trwałą relację? Z pewnością mają się ku sobie, ale...

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” to historia dwojga ludzi po przejściach, którzy borykają się z problemem samotności. Z pewnością najlepszym lekarstwem dla Diny i Wiktora jest ciepło oraz bliskość drugiej osoby. Są różni pod wieloma względami, ale w poszukiwaniu prawdziwego uczucia łączy ich wiele. Przypadkowe spotkanie może odmienić życia Diny i Wiktora. Czy relacja kobiety i mężczyzny przerodzi się w prawdziwe uczucie? W rolach głównych Anna Wojton, Leon Charewicz/Waldemar Obłoza.

Losy Diny i Wiktora będzie można poznać 7 października o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej. Bilety w cenie 40 zł. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz