27° Niedziela
19 Sierpnia


archiwum

Raszyn zaprasza na dożynki

Wielkimi krokami zbliża się święto plonów, czyli dożynki. Jedną z gmin, które w tym roku w naszym regionie organizują imprezę z okazji dożynek jest Raszyn. Jaki atrakcje przygotowano dla gości?

Raszyńskie dożynki odbędą się 26 sierpnia w parku w Raszynie. Impreza wystartuje o godz. 14.30 i poprowadzi ją Jacek Kawalec. Lista atrakcji jest dość długa. Na gości będzie czekać kiermasz i to ie byle jaki, bo będzie można na nim znaleźć tradycyjne produkty. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach rękodzieła ludowego. Dla najmłodszych czekać będzie strefa zabaw. 

Na dożynkach nie może zabraknąć również konkursu na najpiękniejszy wieniec. Ale to nie koniec. Na imprezie zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy. Zaplanowano również konkurs pieczenia chleba. 

O godz. 16.15 rozpocznie się część koncertowa. Przed publicznością wystąpi Marcin Wyrostek muzyk, którego poznaliśmy w programie „Mam Talent” oraz zespół Corazon. O godz. 18.00 na scenie pojawi się Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Dariusz Łapińskiego, a o godz. 21.00 scenę opanują członkowie zespołu Zajefajni.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Chyba gości nie chcą, bo adresu nie podają...

Gość

Dlaczego zdjęcie jest z dożynek w Nadarzynie? Raszyn nie ma tak ciekawej sceny?

niedasie

W programie też pożegnanie spadochroniarzy z Wołomina.

Hilfinger

@14.41 - będzie - wystąpią różne marki znane z Wolki Kosowskiej i innych światowych domów mody

Gość

Czy będzie pokaz mody Faszyn from Raszyn?