26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Anna Dereszowska Facebook

Recital Anny Dereszowskiej w Regułach

Imponuje urodą, stylem, znakomicie radzi sobie na ekranie i na scenie. 15 października mieszkańcy gminy Michałowice będą mogli podziwiać umiejętności wokalne Anny Dereszowskiej.

Artystka jest niezwykle aktywna. Przede wszystkim Anna Dereszowska znana jest z wielu ról filmowych. Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: „Lejdis”, „Świadek koronny”, „Sęp”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Porady na zdrady”. Warto dodać, że Dereszowska zajmuje się dubbingowaniem. Aktorka użyczała głosu wielu postaciom m.in. Rachel w „Cziłała z Beverly Hills” czy Marii Hill w „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”. Jest także lektorką kilkunastu książek mówionych.

Gdyby tego było mało, Anna Dereszowska postawiła również na muzykę. Artysta nagrała albumy „Już nie zapomnisz mnie” i „Tango va banque”. Obecnie widzowie mogą podziwiać ją w muzycznym show telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”. 15 października Anna Dereszowska zaprezentuje się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice w Regułach. Recital artystki zapowiada się niezwykle ciekawie. Można spodziewać się, że będzie to widowisko pełen werwy i liryzmu. Warto dodać, że Anna Dereszowska wystąpi przy akompaniamencie Urszuli Borkowskiej.

Początek koncertu 15 października o 17.00. Od 9 października od 10.00 rezerwacji wejściówek można dokonać pod adresem koncert@michalowice.pl, telefonicznie 22 350 91 43 bądź osobiście w urzędzie gminy.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zniesmaczony

Do poniższych Gości: Macie poważnie zryte berety. Jesteście przesiąknięci jadem, złośliwi i beznadziejnie żałośni. Boli was d..a, że sami w życiu g...o osiągnęliście. Boli to was tak, że jedynym lekarstwem na swoje bolączki jakie wymyśliły wasze puste łepetyny do trolowanie w necie bo w realu pewnie jesteście zahukanymi i zakompleksionymi obszczymurkami.

Gość

Dziękuję Panie redaktorze Jakubie za wyciągnięcie z odmętów Internetu info co ta kobieta w ogóle w życiu robiła. Mi kojarzy się jedynie z Kiszczakiem się na prawo i lewo

Gość

Wołanie by mnie tam nie zaciagnęli

Głos

I co jednak została w PL zatruwać życie swoim "talentem" innym ludziom? Tak żaliła się że Polska obecnie to nie jej kraj...Skończyła się rzeka pieniędzy z kasy Państwa na TVNoswkie "super produkcje" z tymi samymi aktorami co film,teraz zostały prowincjonalne objazdowe recitale i agitka wyborcza...smutny koniec bylejakiej gwiazdki