24° Niedziela
27 Maja


wpr24

Romantyczny koncert do północy

Już 22 lipca w Parku Kościuszki wypełni się muzyką, a to za sprawą IX koncertu do północy. Na scenie zobaczymy m.in. Piotra Polka i Łukasza Zagrobelnego.

Lipcowe koncerty do północy to już stały punkt w kalendarzu imprez plenerowych w Pruszkowie. Pałacyk Sokoła i parkowe alejki to idealna sceneria dla pełnego romantyzmy koncertu. A ten tegoroczny będzie wyjątkowy.

Impreza rozpocznie się już o godzinie 19.00. Jako pierwszy na scenie pojawi się Piotr Polk. Aktor na swoim koncie ma dwa muzyczne krążki „Polk in Love” oraz „Mój film”. Oba wydawnictwa pokryły się złotem. Warto przygotować się więc na muzyczną podróż w spokojnych rytmach.

Kolejnym artystą, który uświetni pruszkowski koncert do północy będzie Łukasz Zagrobelny. Artysta wspólnie z Eweliną Flintą wylansował piosenkę „Nie kłam, że kochasz mnie”, która promowała komedię „Nie kłam kochanie”. W trakcie pruszkowskiego koncertu zapewne usłyszymy  takie przeboje Zagrobelnego jak „Nieprawda” czy „Życie na czekanie”. Na scenie w Parku Kościuszki artysta pojawi się o godz. 20.30.

Zwieńczeniem muzycznego wieczoru w Parku Kościuszki będą przeboje Marilyn Monroe. Utwory ikony kina zostaną zaprezentowane w trakcie muzycznego spektaklu przygotowanego przez Andrzeja Strzeleckiego. Kogo zobaczymy na scenie?  Niech to pozostanie tajemnicą... Koncerty z utworami Marilyn Monroe rozpocznie się o godz. 22.00 i potrwa zgodnie z założeniami do północy.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do antypisowców Może w Pruszkowie coś się dzieje na polu kultury, ale dzieje się to także za zbyt wielkie pieniądze a to już jest niegospodarność. Przykładu nie trzeba daleko szukać bo CDK jest dowodem głupoty i przepłacenia bo taki dom gdyby stanął na innym gruncie to kosztowałby trzy razy mniej. Ile kosztowało przystosowanie fundamentów i wypompowanie wody?

Gość

PiS-iorkowe komentarze typu; w Pruszkowie nic się nie dzieje jakoś się nie sprawdzają. Ciekawe od kiedy sobota jest środkiem tygodnia. Ludzie opanujcie się!!!

Gość

22 lipca to sobota, więc komentarze typu "do pòł nocy w środku tygodnia !!!" czy "Środek tygodnia rano do pracy" są bez sensu...

Gość

Ja nie chce być źle odebrany, ale ile jeszcze tych imprez? Co chwila jakaś impreza. Generalnie to fajnie, ale są kina i inne atrakcje, a mam wrażenie że głównym zadaniem miasta od jakiegoś czasu jest robienie imprez. ile to kosztuje? Komu to służy? Zastanawiające.

Gość 13

A ktoś zapytał sie mieszkańcòw co mieszkaja przy parku czy wyrażaja zgode na prowadzenie koncertu do pòł nocy w środku tygodnia !!! Nie ktòrzy maja malutkie dzieci i olewka na takich !!!???

Gość

A czy nie ktòrych nie porąbało w tych pistych egoistycznych bańkach, nie ktòrzy mają balkon i całe mieszkanie od strony parku i do tego 5 miesieczne dziecko które budzi sie przez te wieczorne balangi, do 22 da sie wytrzymać jest to zrozumiałe ale do pòł nocy to już przesadziliście !!!! Środek tygodnia rano do pracy i płaczace dziecko do 00:30 godziny POJEBAŁO SIE KOMUŚ W BANI RÒWNO. !!! KTOŚ SIE ZAPYTAŁ MIESZKAŃCÒW O ZGODE DO TEJ GODZINY BO MOIM ZDANIEM JEST TO ZAKŁUCANIE CISZY NOCNEJ ?

Piastowianka

Zajebiscie ze tyle dzieje się w Pruszkowie co chwila koncert jakiś moich ulubionych wykonawców jestem pod ogromnym wrażeniem