-4° Poniedziałek
22 Stycznia

Wt

Śr

Czw

Czw

Pią

Sob
Maciej Bochnowski

Sędzia w Kinie Letnim w Raszynie

Sobotni wieczór z filmem w Raszynie? Mamy dla Was znakomitą propozycję! Świetna lokalizacja, wygodne leżaki i duży ekran. O 20.30 startuje Kino Letnie w Parku Raszyńskim. Na ekranie „Sędzia.”

Szykuje się wspaniała uczta dla kinomanów. W lipcu mieszkańcy Raszyna pokazali, że chcą rozkoszować się rozrywką pod chmurką. Kino letnie okazało się strzałem w dziesiątkę! Na ekranie w Parku Raszyńskim wyświetlono film „Idy marcowe”, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania.

W sobotę 2 września raszyńscy kinomani będą mogli rozkoszować się dziełem Davida Dobkina „Sędzia”. W roli głównej Robert Downey Jr., a obok niego na ekranie pojawią się m.in. Robert Duvall, Vera Farmiga, Billy Bob Thornton i Vincent D'Onofrio. Główny bohater, Hank Palmer, stara się dojść do prawdy. Wraca w rodzinne strony na pogrzeb matki i dowiaduje się, że podejrzanym w sprawie śmierci kobiety jest jego ojciec. Hank poszukuje prawdy, musi radzić sobie z trudnymi relacjami rodzinnymi. Jakie będą efekty jego działań? O tym można przekonać się już w najbliższą sobotę!

200 wygodnych leżaków, ekran o wymiarach 7x4 metry i wspaniała parkowa sceneria – nie pozostaje nic, jak tylko skorzystać z takiej okazji! Warto zabrać ze sobą ciepły koc i grupę znajomych, żeby wspólnie spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Seans startuje 2 września o 20.30 w Parku Raszyńskim.

Wstęp wolny!

Na filmowy wieczór zapraszają Centrum Kultury Raszyn oraz Grupa Wpr Media.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz