27° Niedziela
19 Sierpnia


AZ

„Śniadania w Parku” powracają

Jak co roku do pruszkowskiego Parku Kościuszki powraca cykl „Śniadania w Parku”. Pierwsze śniadanie już w najbliższą niedzielę.

Już 20 maja otwieramy sezon śniadań pod chmurką. To wydarzenie organizowane jest przez mieszkańców Pruszkowa dla... mieszkańców Pruszkowa. W tym roku cykl „Śniadań w Parku” potrwa od maja do września. Pierwsze śniadanie wystartuje w niedzielę o godz. 11.00. Spotykamy się w Parku Kościuszki obok rzeźby przy Pałacyku „Sokoła”.

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy śniadań? – Rozkładamy leżaki, koce, stoły piknikowe i mini plac zabaw dla dzieci. W planie mamy robienie kolorowych kanapek ze zdrowych produktów, konkurs na najciekawszą biało-czerwoną kanapkową kompozycję, gry i zabawy lubiane i zapomniane, sesję fotograficzną z okazji Dnia Mamy oraz wymianę książek, w tym nowych pozycji wydawniczych – wylicza Emilia Frydrych z zespołu „śniadaniowego” Stowarzyszenia Forum Pruszków. – Zachęcają do zabrania koszy piknikowych i przynoszenia produktów na wspólny stół – dodaje. 

„Śniadania w Parku” to impreza z otwartą formułą. To oznacza, że każdy z nas może mieć wpływ na to jak wyglądają. Co więcej organizatorzy wręcz zachęcają wszystkich do kontaktu i podzielenia się pomysłami! Jeśli chcecie włączyć się w przygotowania tegorocznych atrakcji zapraszamy do kontaktu z Emilią Frydrych ze Stowarzyszenia Forum Pruszków (forumpruszkow@gmail.com). 

Więcej informacji na temat śniadań znajdziecie na facebookowym profilu Śniadań.


Anna Zwolińska
anna.zwolinka@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jakże to miło poleżeć na kocyku, na psich kupach i w ich otoczeniu. Niezapomniane przeżycie :)

Gość

@Gość specjalny - wydawalo mi sie, ze w regulaminie jest zakaz wprowadzania na teren, stad moje pytanie. dzieki za odpowiedz.

Aga

Nie nie ma zakazu przyprowadzania psów ale jak ktoś nie lubi psów to może lepiej niech po prostu nie przychodzi?

Gość specjalny

do gościa: na szczęście nie ma :)

Gość

a tam nie ma zakazu wprowadzania psow?