27° Środa
19 Września


wikipedia.org.pl

Sonia Bohosiewicz i Beata Tyszkiewicz w Milanówku

Drugi weekend marca upłynie w Milanówku pod znakiem spotkań z ciekawymi kobietami. Miasto-ogród odwiedzą Beata Tyszkiewicz oraz Sonia Bohosiewicz z zespołem.

Obie panie doskonale znane są szerokiej publiczności. Beata Tyszkiewicz to żywa legenda polskiego filmu, ikona stylu i elegancji. Grała w wielu kultowych filmach, popularnych serialach, młodsi widzowie kojarzą ją jako jurorkę tanecznego talent-show z gwiazdami w roli głównej. Jej znakiem firmowym są uśmiech, humor i dystans do tematów poważnych o czym na pewno przekonają się uczestnicy spotkania autorskiego, które odbędzie się w sobotę, 11 marca (godz. 17.00, przedszkole nr 1, ul. Fiderkiewicza 43, wstęp wolny).

Dzień później, w niedzielę 12 marca, na scenie w hali sportowej przy ul. Królewskiej 69 w Milanówku wystąpi Sonia Bohosiewicz z zespołem. – Najsłynniejsza blondynka świata, najjaśniejsza z hollywoodzkich gwiazd, kobieta o najpiękniejszym uśmiechu Marlin Monroe. To o jej życiu i najskrytszych sekretach opowie i zaśpiewa Sonia Bohosiewicz – zachęcają organizatorzy z Milanowskiego Centrum Kultury.

Wejściówki na niedzielny program w cenie 5 zł. dla mieszkanek Milanówka i 25 zł. dla panów z miasta-ogrodu oraz osób spoza Milanówka. Bilety do nabycia w MCK. 


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

spostrzegawczy

Tak, tylko że każden jeden wie ze showbiznes rządzi się innymi prawami -jak ktoś się dorobił jakiejś pozycji, wyrobil swoje nazwisko to potem na tym jedzie i zbiera profity. Zapytajcie zresztą Dodę, Lewandowskiego albo inna celebryte. Nie po to harowali żeby teraz robić za darmo. Stąd moje pytanie :dlaczego młoda lala występuje za hajs a stara rura za friko???

Gość

Do Spostrzegawczego: To proste "Stara" już się dorobiła, więc występuje za darmo. "Młoda" jest dopiero na dorobku.

spostrzegawczy

Nie rozumiem. To stara kobieta całą spuscizna swego życia, dorobku artystycznego itd dorobił a się na starość darmowych spektaklow a jakaś młoda lala kasuje za wstęp i to nie mało bo 25 PLN. Gdzie tu logika???

realista

Na starą rurę wstęp za free a za młoda trzeba płacić, ot co!

Gość

oooooooooooooooo