26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieSonia Bohosiewicz FB

Sonia Bohosiewicz jako najsłynniejsza blondynka

Sekrety Marilyn Monroe w Podkowie Leśnej zdradzi znana aktorka, Sonia Bohosiewicz. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich.

– 23 lutego zapraszamy Państwa na muzyczne spotkanie z ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd: Marilyn Monroe. Sekrety najsłynniejszej blondynki świata opowie i wyśpiewa nam Sonia Bohosiewicz, znakomita aktorka i wokalistka, która rolą w „Excentrykach” zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Co wyniknie ze spotkania dwóch tak niezwykłych, kobiecych osobowości? Warto sprawdzić... Zapowiada się magiczny wieczór! – zachęcają organizatorzy z CKIO.

Podczas koncertu „10 sekretów Marilyn Monroe” usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, m.in. „On the sunny side of the street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, czy „I’m beginning to see the light”. Artystce na fortepianie towarzyszyć będzie Michał Rorat.

Początek o godz. 19.00 w sali widowiskowej przy Świerkowej 1. Cena biletu: 40 zł. Rezerwacje przyjmowane są pod adrese email: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Bastard

Oj są darme koncerty po duchu lub darmowe-w pruszkowskim muzeum hutnictwa, grają PRAWDZIWI ARTYŚCI, muzykę na wysokim poziomie, dla wymagających ale są kompletnie nieznani bo nie promowani przez media (są niemodni, grają "niepopularnie") przez co" kosztują" grosze...

podkowianin

Głos, Gość i Bastard. Nie wiem czy was jest trzech, czy jeden w trzech osobach - w sumie wszystko jedno. W każdym razie prosta sprawa: nie chcesz/nie chcecie to nie idź. A przy okazji spytam, bilety "po dychu lub darmo" - to gdzie takie są? Z tego co kumam to wszędzie są raczej od 80 w górę. Darmo to chyba w remizie na dożynkach.

Bastard

40 PLN trza zapłacić bo celebrytka. A jak inny artysta przyjedzie, który/a śpiewa niszowa muzykę tylko że gęby w tv nie pokazują to wstęp po duchu albo darmo!

Gość

Nikt jej nie lubi. Nikt. Występ i tak zostanie odwołany, zapewne.

Głos

Ktoś nie dość że przyjdzie to ma jeszcze płacić za słuchanie tej "artystki"? Wolne żarty