26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Kajus W. Pyrz

Sound'n'Grace zagra w Pruszkowie

Tego wydarzenia nie można przegapić. Zespół Sound'n'Grace już 21 stycznia wystąpi w Pruszkowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Już 21 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound'n'Grace.

Sound’n’Grace to doskonale znana polskiej publiczności grupa ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz R'n'B. Z Sound'n'Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. Sound'n'Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale i w klubach jazzowych oraz rockowych.

Zespół znany jest z takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Idealnie”. Te oraz inne utwory będzie można usłyszeć już 21 stycznia w Pruszkowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Na koncert zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska. Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Gość 2018.01.10 23:39 Co za piękny język, poezja ,widać ot kultura Lubie jak tracicie nerwy,i klekoczecie sztuczną szczęką szczerbaty palancie-(widze, że się tak ładnie nam wszystkim przedstawiłeś). Myślisz, ze jak nie lubie twojego boskiego, wspaniałego jasia to jestem od razu pisowcem? TY serio taki głupi jesteś czy tylko udajesz trollu?. No to powtarzamy jeszcze raz ;,,jasiu mieszka w Komorowie,,.

Gość

palancie Ty do komorowa stary pisowcu a od Prezydenta dziadzie szczerbaty odczep się bo zawału dostaniesz i spadochroniarz z kobyłki wróci tam gdzie mieszka.

Gość

a jasiu do komorowa urząd do likwidacji

Boluś

Te dziadostwo niech pan starosta zrobi sobie w Kobyłce lub w Ząbkach u wujka sasinka a nie w Pruszkowie.

Kaczor

Panie golosiu twoje miejsce jest w kobyłce lub na nowogrodzkiej a nie w Pruszkowie.Propagandę wyborczą tam proszę robić .

Prawda Objawiona

Bo stolicą Powiatu jest Pruszków? Bo to Tu mieszka najwięcej ludzi? Bo wszystkie miejscowości razem i tak tworzą jeden organizm? Zastanów się dlaczego koncerty znanych zespołów robi się tylko w dużych miastach? A no dlatego, że w małych albo nie ma chętnych, albo potencjalna publika jest za mała. Kompletnie się to nie opłaca. Nawet Wójtowie jak biorą zespołu to dolną półkę a nie gwiazdy jak ta. I masz odpowiedź. W końcu ktoś podchodzi do organizowania imprez z głową i jak menadżer a nie „bo trzeba tam zrobić” . Za kulturę i koncerty w gminach odpowiadają włodarze tych Gmin a nie Starostwo. Starostwo nie stoi ponad gminami tak przy okazji przypominam.

Gość

Super propozycja na nowy rok :) Bardzo chętnie się wybiorę.

Jp

Dlaczego powiat robi wszystko w Pruszkowie? Powiat naprawdę jest większy! W Pruszkowie bardzo dużo jest imprez organizowanych przez miasto. To wystarczy! W innych miejscowościach powiatu dzieje się mniej, więc proszę robić gdzie indziej. Chrapka na urząd jest duża, ale w mieście brak wakatu!

Gość

Dziwi mnie to, że jest wiele zespołów, które na pewno maja bliżej w swojej tematyce, przesłaniu do Boga niż S’n’G i nie zostali zaproszeni na koncert w naszej parafii. Oczywiście organizatorem jest SP jednak nie ukrywam, że jeżeli koncert jest organizowany również z władzami kościoła to powinniśmy propagować zespoły, które mają coś wspólnego ze świetami Bożego Narodzenia w swoich utworów. Oczywiście moje zdanie i nie oceniam zespołu, bo grają dobra muzykę-ale świecką.

szymek

jak nie chodzę do kościoła tak chyba się przejdę...super event