Piątek
19 Stycznia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
Kajus W. Pyrz

Sound'n'Grace zagra w Pruszkowie

Tego wydarzenia nie można przegapić. Zespół Sound'n'Grace już 21 stycznia wystąpi w Pruszkowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Już 21 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound'n'Grace.

Sound’n’Grace to doskonale znana polskiej publiczności grupa ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz R'n'B. Z Sound'n'Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. Sound'n'Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale i w klubach jazzowych oraz rockowych.

Zespół znany jest z takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Idealnie”. Te oraz inne utwory będzie można usłyszeć już 21 stycznia w Pruszkowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Na koncert zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska. Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

palancie Ty do komorowa stary pisowcu a od Prezydenta dziadzie szczerbaty odczep się bo zawału dostaniesz i spadochroniarz z kobyłki wróci tam gdzie mieszka.

Gość

a jasiu do komorowa urząd do likwidacji

Boluś

Te dziadostwo niech pan starosta zrobi sobie w Kobyłce lub w Ząbkach u wujka sasinka a nie w Pruszkowie.

Kaczor

Panie golosiu twoje miejsce jest w kobyłce lub na nowogrodzkiej a nie w Pruszkowie.Propagandę wyborczą tam proszę robić .

Prawda Objawiona

Bo stolicą Powiatu jest Pruszków? Bo to Tu mieszka najwięcej ludzi? Bo wszystkie miejscowości razem i tak tworzą jeden organizm? Zastanów się dlaczego koncerty znanych zespołów robi się tylko w dużych miastach? A no dlatego, że w małych albo nie ma chętnych, albo potencjalna publika jest za mała. Kompletnie się to nie opłaca. Nawet Wójtowie jak biorą zespołu to dolną półkę a nie gwiazdy jak ta. I masz odpowiedź. W końcu ktoś podchodzi do organizowania imprez z głową i jak menadżer a nie „bo trzeba tam zrobić” . Za kulturę i koncerty w gminach odpowiadają włodarze tych Gmin a nie Starostwo. Starostwo nie stoi ponad gminami tak przy okazji przypominam.

Gość

Super propozycja na nowy rok :) Bardzo chętnie się wybiorę.

Jp

Dlaczego powiat robi wszystko w Pruszkowie? Powiat naprawdę jest większy! W Pruszkowie bardzo dużo jest imprez organizowanych przez miasto. To wystarczy! W innych miejscowościach powiatu dzieje się mniej, więc proszę robić gdzie indziej. Chrapka na urząd jest duża, ale w mieście brak wakatu!

Gość

Dziwi mnie to, że jest wiele zespołów, które na pewno maja bliżej w swojej tematyce, przesłaniu do Boga niż S’n’G i nie zostali zaproszeni na koncert w naszej parafii. Oczywiście organizatorem jest SP jednak nie ukrywam, że jeżeli koncert jest organizowany również z władzami kościoła to powinniśmy propagować zespoły, które mają coś wspólnego ze świetami Bożego Narodzenia w swoich utworów. Oczywiście moje zdanie i nie oceniam zespołu, bo grają dobra muzykę-ale świecką.

szymek

jak nie chodzę do kościoła tak chyba się przejdę...super event