26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieKajus W. Pyrz

Sound'n'Grace zagra w Pruszkowie

Tego wydarzenia nie można przegapić. Zespół Sound'n'Grace już 21 stycznia wystąpi w Pruszkowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Już 21 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound'n'Grace.

Sound’n’Grace to doskonale znana polskiej publiczności grupa ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz R'n'B. Z Sound'n'Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. Sound'n'Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale i w klubach jazzowych oraz rockowych.

Zespół znany jest z takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Idealnie”. Te oraz inne utwory będzie można usłyszeć już 21 stycznia w Pruszkowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Na koncert zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska. Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

czy to nie był wieczór kolęd przypadkiem?

Iza

A DJ Bobo kiedy zagra w Wuprze?

Kedar

A kiedy U2 zagra w Pruszkowie ?