27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
SD

Strażacy zapraszają na festyny

Jeśli szukacie pomysłu na rodzinne spędzenie weekendu to 12 maja koniecznie wpadnijcie do Brwinowa. Dwie jednostki strażackie zapraszają na pikniki.

Strażacy z OSP Moszna zapraszają na piknik pod hasłem  „Poznaj straż”. Impreza na terenie strażnicy wystartuje o godz. 11.00. Jakie atrakcje będą czekać na gości? Miasteczko rowerowe, gdzie będzie można sprawdzić znajomość przepisów drogowych. Od godz. 12.00 będzie można podziwiać pokazy strażackie i poznać zasady udzielania pierwszej pomocy. Dla najmłodszych przygotowano szereg ciekawych zabaw. Nie zabraknie wystawy wozów bojowych i ogniska. 

Natomiast strażacy z OSP Brwinów zapraszają do swojej remizy na dzień otwarty. Goście będą mogli zwiedzić Izbę Pamięci i zobaczyć wozy bojowe oraz sprzęt jakiego używają strażacy w trakcie akcji. Przygotowano również konkurs o tematyce związanej z ochroną przeciwpożarową i zasadami pierwszej pomocy. Nie zabraknie również pokazu musztry w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Na zgłodniałych będzie czekać strażacka grochówka. Impreza w OSP Brwinów startuje o godz. 12.00.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Rado

Pozdrawiam Straz Pozarna w Rawie Maz. Moj dziadek tam rzadzil !

Wyborca

Oby nie Guzik.

Otrębusy

Mamy nadzieję ,że to ostatnia kadencja obecnego Burmistrza . A jeszcze większą ,że Burmistrzem zostanie Pan Guzik .I niech Pani Ch. tylko nie bruździ .