26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Maciej Bochnowski

Sukces Kina Plenerowego w Michałowicach

Pogody wieczór, dobry film i wygodne leżaki – to połączenie sprawiło, że widownia na Kinie Plenerowym w Michałowicach wypełniła się po brzegi.

Kino Plenerowe w Michałowicach okazało się strzałem w dziesiątkę. Na nietypowej „sali kinowej”, która powstała na placu przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki pojawiło się blisko 200 osób. Wszyscy widzowie mogli oglądać film na ekranie o wymiarach 7x4 m z wygodnych leżaków. Przekrój wiekowy osób, które zgromadziły się na widowni był duży. Nie zabrakło dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wszyscy zaopatrzeni w ciepłe bluzy, koce i smakołyki z ogromnym skupieniem oglądali projekcję. Nie przeszkadzały również komary, bowiem strażacy tuż przed seansem zabezpieczyli teren specjalnymi preparatami.

Film na pokaz wybrali sami mieszkańcy, którzy głosowali w specjalnej sondzie internetowej przygotowanej przez urząd. Wybór padł na „Iluzję”. Film przedstawia historię czwórki utalentowanych, obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów, którzy zadziwiają międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się… w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie słynnego demaskatora wszelakich sztuczek magicznych. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Czterej Jeźdźcy, bowiem tak zwie się grupa, realizują przy okazji swoje ukryte cele, wyprzedzając wszystkich, łącznie z publicznością, co najmniej o kilka kroków. Pozostaje nurtujące pytanie: czy iluzjonistom pomaga ktoś z zewnątrz, czy może ich sztuczki nie są sztuczkami, lecz… prawdziwą magią?

Wszystkich, którym podobała się projekcja już dziś zapraszamy do Komorowa na 27 sierpnia. Jeśli nie było Was w Michałowicach, to na kolejnym seansie musicie się pojawić.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Michałowice oraz Grupa Wpr Media.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz