13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Ptak Warsaw Expo

Targi ogrodnicze i remontowe w Nadarzynie

Planujesz remont mieszkania? Chcesz wybudować dom? A może wraz z nadejściem wiosny planujesz porządki w ogrodzie? Jeśli tak to koniecznie odwiedź w ten weekend targi w Nadarzynie.

W najbliższy weekend w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się targi House Days Budownictwo/Remont/Aranżacja oraz Green Days Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. To doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy w ramach wiosennych porządków planują nieco zmienić wnętrza mieszkań i domów oraz na nowo zaaranżować ogrody. 

W ramach House Days stworzone zostaną cztery salony, w których będzie można znaleźć wszystko co związane jest z budową domu czy wykończeniem mieszkania. Od projektów, przez materiały budowlane, wykończeniowe, po wyposażenie domu. Tragi będą trwały o piątku do niedzieli. W godz.10.00 – 17.00, w piątek impreza wystartuje o godz. 9.00.

Natomiast targi ogrodnicze to doskonała okazja do znalezienia nowych mebli ogrodowych i balkonowych, sprzętu ogrodniczego, który ułatwi nam dbanie o ogród. Nie zabraknie również salonu florystycznego, gdzie znajdziemy kwiaty cięte, cebulowe, doniczkowe i materiały florystyczne. Ciekawie zapowiada się salon pszczelarstwa, gdzie dostaniemy „miodową” żywność, suplementy oraz kosmetyki.

Na targach nie zabraknie również rozmaitych warsztatów. Gościem specjalnym będzie Maja Popielarska. Targi ogrodnicze będą czynne w tych samych godzinach co targi House Days.


Bilet wstępu na targi kupicie już za 10 zł.

 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz