26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
mat. pras

Teatr Capitol wystąpi w Grodzisku

Nie lada gratka czeka na miłośników komedii teatralnych. Już 16 października w grodziskim centrum kultury wystąpią aktorzy z Teatru Capitol.

Komedia „Kiedy kota nie ma...” to opowieść o pewnej podróży poślubnej do Saint Tropez. Tyle, że wyjazd odbywa się... 20 lat po ślubie. Dwa zabawne i zupełnie różne małżeństwa wybierają się na wspólne wakacje. Jak poradzą sobie z uszczypliwościami i docinkami? Jak zaimponować zamożnej i sztywnej siostrze? Jak wzbudzić w mężu fajtłapie zazdrość? Jak dotrzymać szwagrowi uznanego za seksoholika. I co w tym galimatiasie robi 20-latka, która próbuje popełnić samobójstwo używając do tego... sedesowej szczotki z podobizną pary królewskiej? Jedyne co pewne jest w tej komedii to gwarantowane dwie godziny śmiechu do łez!

Warto dodać, że na scenie zobaczymy wielu znanych aktorów” Katarzynę Skrzynecką, Martę Wierzbicką, Aleksandrę Grzelak, Cynthię Kaszyńską, Piotra Zelta i Jacka Lenartowicza. Tego nie można przegapić!

Teatr Capitol zaprasza na spektakl „Kiedy kota nie ma...” do grodziskiego centrum kultury. Sztuka zostanie wystawiona 16 października o godz. 19.30. Rezerwacje: Kino Centrum Kultury 22 734 79 44.

Bilety można kupić on-line na stronie kup bilecik oraz w centrum kultury. Warto się spieszyć, bowiem wejściówki rozchodzą się w zawrotnym tempie.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz