27° Niedziela
19 Sierpnia


wpr24

„Transcendencja” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Pruszkowskie Kino Letnie na półmetku. Przed nami czwarty pokaz. Tym razem zaserwujemy widzą dramat science-fiction w reżyserii Wally'ego Pfistera.

Na ekranie zobaczymy film „Transcendencja”, gdzie w główną rolę wciela się niezawodny Johnny Deep. Will jest jednym z naukowców pracujących nad stworzeniem superkomputera. Nie chodzi tu jednak o najszybszy sprzęt, a o komputer, który jest obdarzony ludzką inteligencją i empatią. Kłopot w tym, że nie wszyscy są zadowoleni z pomysłu stworzenia komputera z ludzkimi uczuciami. Terrorystyczna organizacja uważa, że jest to zagrożenie dla ludzkości. Jak je wyeliminować? Wystarczy zabić jednego z twórców. Ich wybór pada właśnie na Willa, który zostaje postrzelony. 

Żona Evelyn (Rebecca Hall) staje przed wyborem: pogodzić się ze śmiercią męża czy przenieść jego pamięć do powstającej maszyny? Wybiera tę drugą opcję. Will ożywa, ale czy decyzja podjęta przez Evelyn była właściwa? Tego przekonacie się już w najbliższą sobotę w trakcie seansu Pruszkowskiego Kina Letniego.

Pokaz rozpocznie się o godz. 21.30 w Parku Kościuszki. Jak zawsze na widzów będą czekać  wygodne leżaki i krzesełka. Zabierzcie ze sobą najbliższych, przyda się też ciepły koc lub bluza i wpadajcie w sobotę na pokaz.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

niedasie

do PATRYCJA: sama jesteś orposzczurem, pewnie co dzień walisz wkd na raków a potem do mordoru!

PATRYCJA

Co za szczur non stop pisze że niedasię .Szczerze twoje miejsce jest w Tworkach w oddziale wariatów.

niedasie

NIEDASIE!